Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kolarski brevet w Szczebrzeszynie

W najbliższą sobotę (20.05) w Szczebrzeszynie odbędzie się impreza kolarska na dystansie ultra pod nazwą Brevet Roztocze.
Kolarski brevet w Szczebrzeszynie

Szczebrzeszyn został wybrany, gdzie odbędzie się start i meta kolarzy. Zawodnicy przybędą do Chrząszczowego Grodu już w piątek, aby w sobotę o godz. 8.00 zmierzyć się z trasą na dystansie 200 km.

Kolarze przejada na rowerach przez następujące miejscowości: Szczebrzeszyn, Brody Duże, Niedzieliska, Zamość, Łabunie, Krynice, Tarnawatka, Tomaszów Lub., Bełżec, Lubycza Królewska, Hrebenne, Prusie, Werchrata, Dziewięcierz, Choryniec Zdrój, Lubaczów, Cieszanów, Ruda Różaniecka, Rebizanty, Susiec, Oseredek, Czartowe Pole, Józefów, Górecko Stare, tereszpol Kukiełki, Szozdy, Sochy, Zwierzyniec, Topólcza i powrót do Szczebrzeszyna.

Powrót do Szczebrzeszyna zaplanowano tego samego dnia wieczorem. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Randonneurs Polska.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kacper KycTreść komentarza: Brawo proszę Księdza 🥰👏Data dodania komentarza: 04.12.2023, 23:08Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: SowaanTreść komentarza: Temat jak najbardziej na czasie, co wzbudza zainteresowanie. Przyjemny odbiór wywiaduData dodania komentarza: 04.12.2023, 18:36Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: nie mogli się połączyć z rajdem PTTK Zamość? :P, tego samego dnia szliData dodania komentarza: 03.12.2023, 18:13Źródło komentarza: XIV Rajd pieszy ze św. Mikołajem w Gminie ZamośćAutor komentarza: @ElanrTreść komentarza: WITAM kochany KUFER i gratuluję Wam otwartości serca, spontanicznego podejścia do życia i pokazania światu, że bycie seniorem też może być piękne i ciekawe. Jestem szczęśliwa że Was poznałam.! ElaData dodania komentarza: 01.12.2023, 17:22Źródło komentarza: Działalność Grupy Teatralnej "Kufer" ze SzczebrzeszynaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A