Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 11:51
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu-Zdroju

Leśne Radio z nagrodą Lasów Państwowych Adama Loreta

Cykl audycji „Leśne Radio” emitowanych na antenie Katolickiego Radia Zamość dostrzeżono w konkursie „Dorocznej Nagrody Lasów Państwowych im. Dyrektora Adama Loreta”. Wyróżnienie przyznano w kategorii „Najlepsze zrealizowane przedsięwzięcie (zrealizowany zbiór przedsięwzięć) w zakresie popularyzacji, ochrony i doskonalenia trwale zrównoważonej gospodarki leśnej oraz modelu organizacyjno-prawnego polskiego leśnictwa".
Leśne Radio z nagrodą Lasów Państwowych Adama Loreta

Prestiżowe wyróżnienie z rąk dyrektora Generalnego Lasów Państwowych dra inż. Konrada Tomaszewskiego odebrała podczas obchodów Święta Lasu redaktor Małgorzata Godzisz. Uroczystość odbyła się w Jedlni-Letnisku pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

Wśród ośmiu laureatów konkursu znalazł się Wojciech Gil, pracownik Instytutu Badawczego Leśnictwa. Jak zauważył doceniono przede wszystkim jego pasję i miłość do lasu.

POSŁUCHAJ

Edward Marszałek, rzecznik prasowy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie podkreślił prestiżowy charakter przyznanych nagród w konkursie Adama Loreta.
POSŁUCHAJ

Święto Lasu było też świętem dla Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie. Jej dyrektor Jerzy Sądel otrzymał z rąk ministra środowiska prof. Jana Szyszki Kordelasa Leśnika Polskiego, największe wyróżnienie w branży leśnej. Rozmawiała z nim Małgorzata Godzisz.
POSŁUCHAJ

Przedstawiciele braci leśnej z całej Polski spotkali się na Krajowej Naradzie Leśników. Wśród gości obecny był m.in. Minister Środowiska Jan Szyszko oraz Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska Andrzej Konieczny.

Dłuższa relacja z tego wydarzenia i rozmowy z laureatami będą wyemitowane 22 czerwca w programie „Rozmowa Dnia” o godz. 11:15 i 15:40.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A