Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 30 września 2023 01:53
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

Recytator Roku 2017

13 czerwca w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie odbyła się trzynasta edycja konkursu Grand Prix „Recytator Roku 2017''. Uczestników oceniała komisja w składzie: Krystyna Juźwińska - kierownik działu artystycznego przy Centrum Kulturalnym w Przemyślu, Iwona Buczko – dziennikarka przy Powiatowym Centrum Kultury w Lubaczowie oraz Małgorzata Kolczak - specjalista ds. edukacji leśnej przy Nadleśnictwie Lubaczów.
Recytator Roku 2017

Recytatorem Roku 2017 został Jakub Wojciechowski. I miejsce powędrowało do Jana Abramowicza, II miejsce otrzymali Miłosz Mazur oraz Aleksandra Sobków, natomiast III miejsce Julia Eisenbardt, Gabriel Gryniewicz i Katarzyna Huk.

Sam udział w konkursie to ogromne wyróżnienie – jest to forma nagrody za zdobyte sukcesy. O tym informuje organizatorka konkursu, instruktor Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie, Krystyna Czura.

POSŁUCHAJ

Lubaczów słynie z dobrych recytatorów.

POSŁUCHAJ

Jan Abramowicz w rozmowie z Magdaleną Zarembską opowiedział, czym dla niego jest recytacja.

POSŁUCHAJ

Konkurs rozpoczął się spektaklem „Dziewczynka z zapałkami” w wykonaniu teatru „Lentylki” działającego przy Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie. Warto wspomnieć, że za ten spektakl otrzymali II miejsce podczas 40 Przeglądu Teatrów Dziecięcych w Birczy, który odbył się 25 maja.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A