Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 18:36
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

Wczasorekolekcje dla niepełnosprawnych

„Połącz serce”. Co roku odbywają się wczasorekolekcje dla osób niepełnosprawnych na terenie diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Organizuje je Duszpasterstwo Osób Niepełnosprawnych wspólnie z diecezjalnym Caritasem.
Wczasorekolekcje dla niepełnosprawnych

Tym razem zaplanowano je w dniach 17-22 lipca w Hucie Różanieckiej. O wakacjach z Bogiem powiedział Małgorzacie Godzisz ks. Karol Jędruszczak, duszpasterz osób niepełnosprawnych rejonu biłgorajskiego.

POSŁUCHAJ

By takie spotkanie mogło dojść do skutku potrzebne są środki finansowe dla jego uczestników, w tym przypadku niepełnosprawnych. Caritas Diecezji Zamojsko-lubaczowskiej uruchomił specjalne konto bankowe, poprzez które każdy z nas może sprawić, że więcej osób skorzysta z wczasorekolekcji. Do wsparcia zachęcał ks. Karol Jędruszczak.
POSŁUCHAJ

Każdy darczyńca zostanie zauważony.
POSŁUCHAJ

Numer konta bankowego Caritas Diecezji Zamojsko-lubaczowskiej znajduje się na plakacie dołączonym do wiadomości. Należy pamiętać, by w tytule przelewu był dopisek „rekolekcje niepełnosprawni”.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A