Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STORM - sklep firmowy

Gminne zawody strażackie w Cieszanowie

W niedzielę (02.07.) w Ciesznowie odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze. 9 jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej spotkało się, aby wykorzystać ten czas na wspólną zabawę z nutą rywalizacji.
Gminne zawody strażackie w Cieszanowie

Autor: Magdalena Zarembska

W ramach zawodów odbyła się sztafeta pożarnicza i ćwiczenia bojowe. Tor do zawodów przygotowała jednostka z Chotylubia. Wszystkich zebranych uroczyście przywitał przedstawiciel zarządu Państwowej Straży Pożarnej.

POSŁUCHAJ

Wielu młodych ludzi angażuje się w działalność Ochotniczej Straży Pożarnej.  Takie wydarzenia jak zawody strażackie są dla nich czasem, kiedy mogą się sprawdzić, poznać inne jednostki i obserwować starszych druhów strażaków.

POSŁUCHAJ

Bardzo często jednostki powstają na potrzeby zawodów strażackich – jest to mobilizacja do zebrania grupy, aczkolwiek zazwyczaj kontynuują później działalność strażaków ochotników.

POSŁUCHAJ

Wyniki zawodów prezentują się następująco: w grupie A wygrała jednostka OSP Cieszanów, w grupie C również OSP Cieszanów, w MDP dziewczęta była to także OSP Cieszanów, zaś w MDP chłopców OSP Dachnów.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFMAutor komentarza: Agnieszka BielakTreść komentarza: Cieszę się bardzo z tego odkrycia i wierzę, że w tych zabytkowych murach ukrych jest jeszcze wiele skarbów i tajemnic, które zostaną odkryte wraz z odbudową kościoła.Data dodania komentarza: 03.05.2024, 11:52Źródło komentarza: Zaskakujące odkrycia w parafii DubAutor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowa