Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Menstyl

Lubaczów. Projekt z udziałem seniorów

W Domu św. Zygmunta Gorazdowskiego działającego przy lubaczowskiej parafii św. Stanisława BM od początku sierpnia odbywają się spotkania z seniorami w ramach projektu „Centrum Aktywności Obywatelskiej w Lubaczowie”.
Lubaczów. Projekt z udziałem seniorów

Założeniem podejmowanych działań jest stworzenie miejsca przyjaznego seniorom, w którym możliwa będzie integracja osób starszych, poszerzanie ich wiedzy oraz wsparcie doświadczonego fundraisera. Wśród zainteresowanych projektem znaleźli się seniorzy z Lubaczowa i okolic, którzy przynależą do różnych klubów seniora – mówił ks. Krystian Bordzań, kierownik projektu.

     

POSŁUCHAJ

W ramach projektu seniorzy będą uczestniczyć w różnych warsztatach i szkoleniach.

POSŁUCHAJ

Jan Żak z Lubaczowa nie krył zadowolenia z  udziału w warsztatach motywacyjno-integracyjnych oraz fundrasingowych prowadzonych przez  trener Martę Romaszko-Banaś.

POSŁUCHAJ

Uczestnicy projektu w rozmowie z Alicją Magura podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat odbywających się zajęć.

POSŁUCHAJ

Projekt „Centrum Aktywności Obywatelskiej w Lubaczowie” realizowany jest w okresie od  01.06 do 31.12  b.r.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Opiekun 12.08.2017 16:18
I okolic...... Z Mlodowa, Krowicy, Załuza, Opaki i Bsszni .....

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Krzysztof D.Treść komentarza: Rozmowa z Kasią Mirowską, kosmetologiem, porusza istotny temat ochrony przeciwsłonecznej, która zyskała na znaczeniu szczególnie w okresie letnim. Podkreślono, że stosowanie SPF jest ważne nie tylko podczas słonecznych dni, ale także w pochmurne, co jest często pomijane. Dobór odpowiedniego produktu oraz wiedza na temat jego skuteczności w ochronie przed starzeniem to kluczowe elementy dbałości o skórę. Praktyczne wskazówki, które zostały przedstawione, mogą znacznie ułatwić wprowadzenie codziennej rutyny ochrony przeciwsłonecznej, co jest nie tylko kwestią estetyki, ale także zdrowia skóry na dłuższą metę. To wartościowa rozmowa dla każdego, kto chce świadomie dbać o swoją skórę przez cały rok.Data dodania komentarza: 23.06.2025, 19:17Źródło komentarza: Kasia MirowskaAutor komentarza: AniaTreść komentarza: Temat bardzo ważny i na czasie Brawo Kasiu💪Data dodania komentarza: 23.06.2025, 10:59Źródło komentarza: Kasia MirowskaAutor komentarza: Anna GarczynskaTreść komentarza: Brawo 👏👏Data dodania komentarza: 13.06.2025, 19:17Źródło komentarza: Michał AdamczukAutor komentarza: Dorota ChmielewskaTreść komentarza: Bardzo dziękujemy za przekazanie słuchaczom ważnych dla naszej przyszłości informacji. Działajmy razem dla dobra obecnych i przyszłych pokoleń. Włączmy się w zbiórkę jak wolontariusze pobierając kartę podpisów ze strony wartoscidlaprzyszlosci.pl Każdy podpis jest na wagę złota. Angażujmy się.Data dodania komentarza: 22.05.2025, 00:30Źródło komentarza: Wartości dla Przyszłości. Obywatelski projekt ustawy gwarantującej religię lub etykę w szkoleAutor komentarza: ZamościaninTreść komentarza: Brawo Wirkowice!!!Data dodania komentarza: 20.05.2025, 22:03Źródło komentarza: Obchody 1000-lecia Korony Polskiej w WirkowicachAutor komentarza: Agnieszka MarasTreść komentarza: Robercie jestem pełna podziwu dla ciebie. Życzę weny w dalszym pisaniu i wiele dobroci.Data dodania komentarza: 12.05.2025, 19:25Źródło komentarza: Robert Kulik