Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama naNOVO

Powiadomili policję

Komenda Miejska Policji w Lublinie informuje, że minionej doby (16.08) w naszym województwie doszło do 3 wypadków i 59 kolizji, w wyniku których 3 osoby zostały ranne. Ponadto zatrzymano 13 nietrzeźwych kierowców.
Powiadomili policję

Postawą obywatelską wykazali się świadkowie, którzy wczoraj (16.08) tuż przed północą zauważyli nietrzeźwego kierowcę, który poruszał się ulicami Zamościa. Jak się okazało mieszkaniec Zamościa zaparkował na jednym z parkingów na ul. Brzozowej w Zamościu, a w organizmie miał oprawie 2 promile alkoholu. Więcej o zdarzeniu powiedziała asp.Dorota Krukowska - Bubiło z KMP w Zamościu.

POSŁUCHAJ

Jeśli jesteśmy świadkami jazdy, która wzbudza niepokój bardzo ważna jest szybka reakcja oraz powiadomienie policji pod numerami telefonów 112 lub 997. Pamiętajmy, że mamy sezon wakacyjny, a ruch na drogach jest wzmożony, zatem dostosujmy predkość jazdy do warunków panujących na drodze.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu Pawłowi za często wypowiadane słowa na zakończenie mszy;, módlmy się za tych,którzy prosili Nas o modlitwę,którym modlitwę jesteśmy winni i którzy tej modlitwy teraz bardzo potrzebują . Nie jestem z tej parafii ,ale czasem bywam albo oglądam i bardzo jestem wdzięczna.I księdzu proboszczowi za wrażliwość na chorych.Niech dobry Bóg wynagrodzi.Data dodania komentarza: 20.04.2025, 19:29Źródło komentarza: Wielka Sobota - cisza, która prowadzi do światłaAutor komentarza: DiscoManiakTreść komentarza: Bardzo brakuje mi tej szkoły. Ciepła i przytulna...Data dodania komentarza: 18.04.2025, 21:04Źródło komentarza: Wieczornica w Hucie TarnawackiejAutor komentarza: WJRTreść komentarza: Z okazji ustanowienia Kapłaństwa życzymy wielu łask Bożych i siły Ducha Świętego w posłudze! 🙏 "Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili, i aby wasz owoc trwał.” Wspólnota w Jego rękuData dodania komentarza: 17.04.2025, 22:35Źródło komentarza: Msza Krzyżma w zamojskiej KatedrzeAutor komentarza: TomaszTreść komentarza: Bardzo piękna i wzruszająca inscenizacja Misterium Męki Pańskiej przygotowane przez Stowarzyszenie Moje NowosiółkiData dodania komentarza: 17.04.2025, 11:14Źródło komentarza: Misterium Męki Pańskiej w TelatynieAutor komentarza: AKTreść komentarza: Gratulacje Angelika !!!!Data dodania komentarza: 15.04.2025, 10:58Źródło komentarza: Biłgoraj. Świąteczny stół w ZSZiOAutor komentarza: MariuszTreść komentarza: Bardzo fajna inicjatywa w tamtym roku skorzystałem tak że i w tym roku tak zrobię.Data dodania komentarza: 14.04.2025, 13:43Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne "ostatniej szansy" 2025. Dzień III