Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w łucznictwie

Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu, przy ul. Królowej Jadwigi 8 w dn. 1 i 2.09 (tj. piątek i sobota) odbędą się Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w łucznictwie, w których udział wezmą juniorzy młodsi, juniorzy i i młodzieżowcy.
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w łucznictwie

Sekcja łucznicza działa w Agrosie od początku istnienia klubu. Jej założycielem był trener Jan Stempel, wychowawca wielu pokoleń doskonałych zawodniczek. Podopieczne Jana Stempla zdobywały najwyższe trofea na mistrzostwach Polski, a później zwyciężały w turniejach międzynarodowych. Na stadionie w Zamościu kilka razy w roku mamy okazję gościć wielu doskonałych zawodników Polski. Podczas tych Mistrzostw zagościmy w Zamościu ponad stu zawodników, o czym informuje Konrad Firek, prezes KS „Agros” Zamość.

POSŁUCHAJ

Z jakich odległości swoje umiejętności zaprezentują łucznicy?

POSŁUCHAJ

Zdaniem Konrada Firka szansę na zajęcia podium mają zawodnicy zamojskiej sekcji.

POSŁUCHAJ

Łucznictwo jest bardzo popularnym sportem, dlatego Konrad firek zaprasza na Mistrzostwa wszystkie osoby interesujące się łucznictwem.

POSŁUCHAJ

Głównymi celami tych Mistrzostw są:

- wyłonienie Mistrzów Zrzeszenia LZS na rok 2017

- popularyzacja łucznictwa w Zrzeszeniu LZS

- ocena aktualnego poziomu wyszkolenia sportowego zawodników.
Organizatorami mistrzostw są krajowe zrzeszenie LZS przy współudziale: Ministerstwa Sportu i Turystyki, Wojewódzkiego Zrzeszenie LZS w Lublinie, Klubu Sportowego „AGROS” Zamość, Miasta Zamość.


 


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Krzysztof D.Treść komentarza: Rozmowa z Kasią Mirowską, kosmetologiem, porusza istotny temat ochrony przeciwsłonecznej, która zyskała na znaczeniu szczególnie w okresie letnim. Podkreślono, że stosowanie SPF jest ważne nie tylko podczas słonecznych dni, ale także w pochmurne, co jest często pomijane. Dobór odpowiedniego produktu oraz wiedza na temat jego skuteczności w ochronie przed starzeniem to kluczowe elementy dbałości o skórę. Praktyczne wskazówki, które zostały przedstawione, mogą znacznie ułatwić wprowadzenie codziennej rutyny ochrony przeciwsłonecznej, co jest nie tylko kwestią estetyki, ale także zdrowia skóry na dłuższą metę. To wartościowa rozmowa dla każdego, kto chce świadomie dbać o swoją skórę przez cały rok.Data dodania komentarza: 23.06.2025, 19:17Źródło komentarza: Kasia MirowskaAutor komentarza: AniaTreść komentarza: Temat bardzo ważny i na czasie Brawo Kasiu💪Data dodania komentarza: 23.06.2025, 10:59Źródło komentarza: Kasia MirowskaAutor komentarza: Anna GarczynskaTreść komentarza: Brawo 👏👏Data dodania komentarza: 13.06.2025, 19:17Źródło komentarza: Michał AdamczukAutor komentarza: Dorota ChmielewskaTreść komentarza: Bardzo dziękujemy za przekazanie słuchaczom ważnych dla naszej przyszłości informacji. Działajmy razem dla dobra obecnych i przyszłych pokoleń. Włączmy się w zbiórkę jak wolontariusze pobierając kartę podpisów ze strony wartoscidlaprzyszlosci.pl Każdy podpis jest na wagę złota. Angażujmy się.Data dodania komentarza: 22.05.2025, 00:30Źródło komentarza: Wartości dla Przyszłości. Obywatelski projekt ustawy gwarantującej religię lub etykę w szkoleAutor komentarza: ZamościaninTreść komentarza: Brawo Wirkowice!!!Data dodania komentarza: 20.05.2025, 22:03Źródło komentarza: Obchody 1000-lecia Korony Polskiej w WirkowicachAutor komentarza: Agnieszka MarasTreść komentarza: Robercie jestem pełna podziwu dla ciebie. Życzę weny w dalszym pisaniu i wiele dobroci.Data dodania komentarza: 12.05.2025, 19:25Źródło komentarza: Robert Kulik