Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Menstyl

Ogólnopolska Senioriada

Na hali tenisowej Ośrodka Sportu i Rekreacji na ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu w piątek i sobotę (22 i 23.09) odbędzie się II edycja Ogólnopolskiej Senioriady.
Ogólnopolska Senioriada

Pierwszego dnia (22.09) zmagania sportowo-rekreacyjne rozpoczną się o godz.10.00, a dla uczestników przewidziano indywidualne i zespołowe konkurencje.Podsumowaniem dnia o godz.13.00 będzie panel edukacji prozdrowotnej z udziałem specjalistów z zakresu rekreacji osób starszych, rehabilitacji i żywienia.
Sławomir Zawiślak, wiceprzewodniczący sejmowej Komisji Polityki Senioralnej, serdecznie zachęca wszystkich chętnych do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

POSŁUCHAJ


W sobotę (23.09) uczestnicy Ogólnopolskiej Senioriady spotkają się o godz. 10.00 w Dziennym Domu Senior -Wigor, który od 2015 roku funkcjonuje przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zamościu. Seniorzy zapoznają się z kuchnią Jacka Kucharskiego, specjalisty ds. żywienia człowieka i suplementacji diety. Podczas dyskusji poruszone będą się problemy zdrowotne dotyczące stanu odżywiania organizmu. Sławomir Zawiślak dodał, że bardzo w3ażna jest poprawa jakości życia seniorów nieaktywnych zawodowo, ich aktywizacja społeczna jak i profilaktyka zdrowotna.

POSŁUCHAJ

Głównym celem wydarzenia jest integracja i dobra zabawa. Organizatorem Ogólnopolskiej Senioriady jest Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Octagon oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu. Wydarzenie objęte zostało Honorowym Patronatem Elżbiety Rafalskiej, Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

 

Informacje i zapisy prowadzi OSiR pod nt tel. (84) 677 54 62


 

 

 

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Podpis Treść komentarza: Super!!!! NAJLEPSZA PANI Data dodania komentarza: 22.05.2026, 08:28 Źródło komentarza: Anna Łyś Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Pozdrowienia dla Pani Eweliny Data dodania komentarza: 10.05.2026, 13:42 Źródło komentarza: dr Ewelina Lilia Polańska Autor komentarza: Bogusława z Zamościa Treść komentarza: Bogu niech będzie dzięki za pontników Terespola Wyglądają jak kolorowe ptaki Przydało by się więcej takich zagorzałych pontników Można by było za rok połączyć siły. Wsteczny że z innych parafii dojadą potnicy. Wszystko w wolność dzieci Bożych - Amen Maryjo prowadź nas wszystkich wspólną drogą do Jezusa 💕 Święty Stanisławie patronie Polski módl się za nami i wypraszaj dla całego narodu potrzebne łaski przez serce Matki Bożej królowej Polski - Amen. 💓 💏 🤗 🙏 Idąc z Maryją nie pomylisz drogi!!!!! Zaśpiewajmy razem tą piękną pieśń i spotkajmy się za rok w Tereszpolu Szczęść Boże i Ave Maryja!!!!! 🕊️ 🤱 ❤️‍🔥 🙏 Data dodania komentarza: 8.05.2026, 12:49 Źródło komentarza: Tereszpol. Pielgrzymka do Górecka Kościelnego Autor komentarza: MM Treść komentarza: Piękna inicjatywa. Popieram. Data dodania komentarza: 5.05.2026, 20:23 Źródło komentarza: Ogólnopolskie spotkanie Wojowników Maryi w Leżajsku Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Super! Data dodania komentarza: 25.04.2026, 09:29 Źródło komentarza: Warsztaty kowalskie w Nowosiółkach Autor komentarza: Silwa Treść komentarza: Rumunia skradła mi serce szybciej, niż się spodziewałam i ten program brzmi jak świetnie ułożona podróż pełna kontrastów. Miałam okazję odwiedzić zarówno Kluż, jak i okolice Braszowa i do dziś pamiętam klimat tych miejsc, zwłaszcza spacer po Sibiu i widok Karpat o poranku. Największe wrażenie zrobiła na mnie kopalnia soli w Turdzie, która wygląda jak inny świat pod ziemią, oraz spokojna atmosfera klasztorów, gdzie naprawdę można złapać oddech. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że przy tak intensywnym planie i przemieszczaniu się między krajami bardzo ważne jest dobre ubezpieczenie turystyczne. Sama mam całoroczne ubezpieczenie w AXA i nie raz dało mi to poczucie spokoju w podróży. Nawet jeśli wszystko idzie zgodnie z planem, świadomość zabezpieczenia naprawdę robi różnicę. Ten wyjazd wygląda na idealne połączenie duchowości, historii i przygody, a Rumunia potrafi zaskoczyć na każdym kroku. Jeśli ktoś się waha, to zdecydowanie warto dać się porwać tej mniej oczywistej, ale niezwykle pięknej części Europy. Data dodania komentarza: 18.04.2026, 15:06 Źródło komentarza: RUMUNIA 11-17.07.2026 r.