Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Rekolekcje u Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi

Siostry ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi w Łabuniach zapraszają młodzież do udziału w rekolekcjach.
Rekolekcje u Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi

Siostry Franciszkanki Misjonarki Maryi zapraszają młodzież 13-15 lat i licealną na rekolekcje weekendowe do Łabuń koło Zamościa (kierunek Zamość - Tomaszów).

Odbędą się one w terminie: 6-8 października, poprowadzi je ks. Marian Wyrwa.

Temat brzmi: „W Mocy Słowa”.

 

Siostry zapraszają również licealistów w terminie: 13-15 październik, na rekolekcje, które poprowadzi ks. Witold Bednarz. Ich temat jest intrygujący: „Wysuszeni”

 

Natomiast studentów i młodzież pracującą Siostry zapraszają do Lublina w terminie 20-22 października, poprowadzi ks. Krzysztof Bardski –biblista.

Temat rekolekcji: „Liczy się Miłość.” Koszt rekolekcji 80 zł. (jest to opłata za pobyt z wyżywieniem)

Więcej informacji na stronie Diecezji i na stronie www.fmmlabunie.pl



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Krzysztof D.Treść komentarza: Rozmowa z Kasią Mirowską, kosmetologiem, porusza istotny temat ochrony przeciwsłonecznej, która zyskała na znaczeniu szczególnie w okresie letnim. Podkreślono, że stosowanie SPF jest ważne nie tylko podczas słonecznych dni, ale także w pochmurne, co jest często pomijane. Dobór odpowiedniego produktu oraz wiedza na temat jego skuteczności w ochronie przed starzeniem to kluczowe elementy dbałości o skórę. Praktyczne wskazówki, które zostały przedstawione, mogą znacznie ułatwić wprowadzenie codziennej rutyny ochrony przeciwsłonecznej, co jest nie tylko kwestią estetyki, ale także zdrowia skóry na dłuższą metę. To wartościowa rozmowa dla każdego, kto chce świadomie dbać o swoją skórę przez cały rok.Data dodania komentarza: 23.06.2025, 19:17Źródło komentarza: Kasia MirowskaAutor komentarza: AniaTreść komentarza: Temat bardzo ważny i na czasie Brawo Kasiu💪Data dodania komentarza: 23.06.2025, 10:59Źródło komentarza: Kasia MirowskaAutor komentarza: Anna GarczynskaTreść komentarza: Brawo 👏👏Data dodania komentarza: 13.06.2025, 19:17Źródło komentarza: Michał AdamczukAutor komentarza: Dorota ChmielewskaTreść komentarza: Bardzo dziękujemy za przekazanie słuchaczom ważnych dla naszej przyszłości informacji. Działajmy razem dla dobra obecnych i przyszłych pokoleń. Włączmy się w zbiórkę jak wolontariusze pobierając kartę podpisów ze strony wartoscidlaprzyszlosci.pl Każdy podpis jest na wagę złota. Angażujmy się.Data dodania komentarza: 22.05.2025, 00:30Źródło komentarza: Wartości dla Przyszłości. Obywatelski projekt ustawy gwarantującej religię lub etykę w szkoleAutor komentarza: ZamościaninTreść komentarza: Brawo Wirkowice!!!Data dodania komentarza: 20.05.2025, 22:03Źródło komentarza: Obchody 1000-lecia Korony Polskiej w WirkowicachAutor komentarza: Agnieszka MarasTreść komentarza: Robercie jestem pełna podziwu dla ciebie. Życzę weny w dalszym pisaniu i wiele dobroci.Data dodania komentarza: 12.05.2025, 19:25Źródło komentarza: Robert Kulik