Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 18 października 2025 06:14
Z OSTATNIEJ CHWILI:
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
Reklama Kawiarnia KOCI GAJ

II Forum Turystyki Medycznej i Prozdrowotnej

18-19 października Lubelski Klub Biznesu zorganizował na terenie Roztocza forum promujące turystykę medyczną
II Forum Turystyki Medycznej i Prozdrowotnej

W środę, 18 października, w Krasnobrodzie odbył się pierwszy dzień II Forum Turystyki Medycznej i Prozdrowotnej, zorganizowanej przez Lubelski Klub Biznesu. Prezes Klubu, Agnieszka Gąsior Mazur wyjaśniła czym jest turystyka medyczna.

POSŁUCHAJ

Burmistrz Krasnobrodu, Kazimierz Misztal przyznał, że tego typu spotkania są dla gminy szansą na rozwój.
POSŁUCHAJ

Wśród podejmowanej tematyki rozmowy dotyczyły między innymi walorów, jakimi szczyci się Roztocze. Według burmistrza Tomaszowa Lubelskiego, Wojciecha Żukowskiego, teren Roztocza zasługuje na najwyższe uznanie.
POSŁUCHAJ

W forum wzięli udział zarówno samorządowcy jak i naukowcy, lekarze, przedstawiciele firm ze Słowacji, Szwecji a także wiceminister rozwoju Jerzy Kwieciński oraz konsul Generalny Ukrainy w Lublinie, Wasyl Pawluk. Drugi dzień forum został zorganizowany w Zamościu.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ZamosciankaTreść komentarza: Mój syn do tej pory wspomina lekcje geografii w "spoleczniaku" prowadzone przez p. Jacka Podkoscielnego. Genialny nauczyciel, pasjonat i super ciekawy człowiek .Data dodania komentarza: 10.10.2025, 13:45Źródło komentarza: Jacek PodkościelnyAutor komentarza: PielgrzymTreść komentarza: O miłosierdzie boże nad Polską. O skuteczna obronę polskich granic. O pokój w Polsce, na Ukrainie I na całym świecie. Za ks.prymasa polski. Amen.Data dodania komentarza: 10.09.2025, 22:55Źródło komentarza: 4.04.2017 parafia pw. św. Brata Alberta w ZamościuAutor komentarza: Grażyna Amrosz-ŁomnickaTreść komentarza: Fantastyczny pomysł, który już widać, że się sprawdził. Byłam częścią tych spotkań w dawnych czasach. Wspaniały powrót do tradycji roztoczańskich ognisk, który czyni ten region jeszcze atrakcyjniejszym. Brawo za pomysł i organizację dla Karoliny Kukiełka i wszystkich zaangażowanych! Cudnie było!Data dodania komentarza: 1.09.2025, 07:36Źródło komentarza: Śpiewanie na polanie w Górecku StarymAutor komentarza: NikolaTreść komentarza: 👍🏾Data dodania komentarza: 7.08.2025, 18:11Źródło komentarza: "Dzień Dobra Caritas 2025"Autor komentarza: ZamosciankaTreść komentarza: Pani Małgosia to nasz skarb narodowy!Data dodania komentarza: 25.07.2025, 16:48Źródło komentarza: Małgorzata FarionAutor komentarza: Teresa i MieczyslawTreść komentarza: Szcęść Boże w drodze. Uklondla MatuchnyData dodania komentarza: 1.07.2025, 11:02Źródło komentarza: Łukowscy pielgrzymi w drodze do Pani Roztocza