Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

Biłgoraj. Otwarcie drogi Lipiny Górne - Stoczek

W ramach Programu Współpracy Leśno-Samorządowej w powiecie biłgorajskim została otwarta (22.10) nowa droga na trasie Lipiny Górne – Stoczek.
Biłgoraj. Otwarcie drogi Lipiny Górne - Stoczek

Wydarzenie wpisało się w parafialną procesję różańcową, która jako pierwsza przeszła nowo otwartą i poświęconą drogą. 

Jak podkreśliła poseł Agata Borowiec, współpraca z Lasami Państwowymi układa się doskonale i owocuje nowymi drogami w powiecie biłgorajskim:

POSŁUCHAJ

Poseł Borowiec wyjaśniła także, jakie drogi udało się już zrobić, a które są jeszcze w planach:

POSŁUCHAJ

Droga Lipiny Górne – Stoczek już od dawna była w planach:

POSŁUCHAJ

Starszy specjalista w Wydziale Infrastruktury Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych, Marcin Gutowski tłumaczył na czym polega współpraca Lasów Państwowych z samorządami:

POSŁUCHAJ

Po uroczystym otwarciu drogi, w kaplicy w Stoczku została odprawiona msza św., zaś po niej głos zabrali przybyli goście. Odbyło się również odsłonięcie i poświęcenie tablic pamiątkowych. Ogłoszono wyniki konkursu ‘Historia et ecologia - magistrae vitae sunt’. 
 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A