Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama VINCCI Polska

Kolizje i wypadek w biłgorajskim

Ze statystyk KMP w Lublinie wynika, ze minionej doby (24.08) w naszym województwie doszło do 5. wypadków, w wyniku których 1 osoba zmarła, a 6 osób zostało rannych. Ponadto na terenie województwa 15. kierowców zatrzymano pod wpływem alkoholu i doszło do 47. kolizji drogowych.
Kolizje i wypadek w biłgorajskim

Wczoraj w powiecie biłgorajskim doszło do trzech kolizji, których przyczyną było nie zachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami.Pierwsza z nich miała miejsce w Niemirowie. O szczegółach informuje st. sierż Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

POSŁUCHAJ

Do kolejnej kolizji doszło w Biłgoraju na skrzyżowaniu ulic Nadstawnej i Lubelskiej.

POSŁUCHAJ

Trzecia kolizja miała miejsce również w Biłgoraju na ul. Zamojskiej.
POSŁUCHAJ

W powiecie biłgorajskim zatrzymano także nietrzeźwego kierowcę w miejscowości Majdan Nowy (gm. Księżpol).
 
POSŁUCHAJ

Informujemy kierowców, że od jutra do niedzieli (26 – 28.08) w całej Polsce prowadzone będą ogólnopolskie kampanie pn. „Bezpieczny weekend” i  „Prędkość”. Podczas tych działań mundurowi w oznakowanych i nieoznakowanych radiowozach będą czuwać nad bezpieczeństwem podróżujących. Za pomocą urządzeń do pomiaru prędkości policja będzie kontrolować prędkość, trzeźwość i nieprawidłowe zachowania kierowców.

O szczegółach akcji „Bezpieczny weekend” [kliknij tutaj]

O szczegółach akcji „Prędkość” [kliknij tutaj]
 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowaAutor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”