Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Menstyl

ROZSTRZYGNIĘCIE Konkursu Muzeum Zamojskiego

z okazji zakończenia projektu edukacyjnego "Józef Piłsudski i Zamość".
ROZSTRZYGNIĘCIE Konkursu Muzeum Zamojskiego

Prawidłowa odpowiedź to: Zygmunt Pomarański

Zwyciężczynią konkursu została Pani Joanna Pakuza

Gratulujemy!

 

Przypominamy, że zasady konkursu były następujące:

 

Muzeum Zamojskie w Zamościu oraz Katolickie Radio Zamość zaprosiły Radiosłuchaczy do udziału w konkursie z wyjątkowymi nagrodami. Aby je zdobyć, wystarczyło odpowiedzieć na pytanie. Zadaje je i o nagrodach opowiada Kinga Kołodziejczyk z Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał:

POSŁUCHAJ

Na Państwa odpowiedzi czekaliśmy do 5 grudnia. Można je było nadsyłać na adres redakcji:

Katolickie Radio Zamość
ul. H. Jana Zamoyskiego 1
22-400 Zamość
z dopiskiem "Konkurs Muzeum Zamojskiego dla słuchaczy KRZ"

lub mailowo: [email protected]

Spośród prawidłowych odpowiedzi wylosowana została zwyciężczyni.

Oprócz nagród ufundowanych przez Muzeum Zamojskie w Zamościu Radiosłuchacza, która wygrała konkurs, otrzyma od Katolickiego Radia Zamość książkę Normana Daviesa "Na krańce świata. Podróż historyka przez historię", która ukazała się nakładem wydawnictwa Znak.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: SilwaTreść komentarza: Rumunia skradła mi serce szybciej, niż się spodziewałam i ten program brzmi jak świetnie ułożona podróż pełna kontrastów. Miałam okazję odwiedzić zarówno Kluż, jak i okolice Braszowa i do dziś pamiętam klimat tych miejsc, zwłaszcza spacer po Sibiu i widok Karpat o poranku. Największe wrażenie zrobiła na mnie kopalnia soli w Turdzie, która wygląda jak inny świat pod ziemią, oraz spokojna atmosfera klasztorów, gdzie naprawdę można złapać oddech. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że przy tak intensywnym planie i przemieszczaniu się między krajami bardzo ważne jest dobre ubezpieczenie turystyczne. Sama mam całoroczne ubezpieczenie w AXA i nie raz dało mi to poczucie spokoju w podróży. Nawet jeśli wszystko idzie zgodnie z planem, świadomość zabezpieczenia naprawdę robi różnicę. Ten wyjazd wygląda na idealne połączenie duchowości, historii i przygody, a Rumunia potrafi zaskoczyć na każdym kroku. Jeśli ktoś się waha, to zdecydowanie warto dać się porwać tej mniej oczywistej, ale niezwykle pięknej części Europy.Data dodania komentarza: 18.04.2026, 15:06Źródło komentarza: RUMUNIA 11-17.07.2026 r.Autor komentarza: MariuszTreść komentarza: Cieszę się że po raz kolejny mogę wysłuchać tych wartościowych Rekolekcji.Data dodania komentarza: 31.03.2026, 17:30Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2026Autor komentarza: KrystynaTreść komentarza: Jadłam te ciastka i nie mam zgagi jak po tych ciastkach z dyskontów.Cena może i odrobinę wyższa ale warto dopłacić jeżeli nie che cię samemu mniejszych porcji wypiekać. Z całego serca polecamData dodania komentarza: 29.03.2026, 23:15Źródło komentarza: Ciastka maślane jak u babci – dlaczego wracają do łask?Autor komentarza: Katarzyna Zielińska-JaworskaTreść komentarza: Bardzo ciekawa audycja i inspirująca :) Dziękuję ☺️Data dodania komentarza: 25.03.2026, 08:03Źródło komentarza: „Królowa Śniegu” Hansa Christiana Andersena w nowej odsłonieAutor komentarza: EjsmontTreść komentarza: Uczestniczyliśmy w transmisji mszy świętej,choć sercem i duchem byliśmy.DziekujemyData dodania komentarza: 23.03.2026, 23:52Źródło komentarza: Niedziela Radiowa w parafii WożuczynAutor komentarza: KMTreść komentarza: Super !Data dodania komentarza: 23.03.2026, 20:45Źródło komentarza: Zespół muzyczny "Trójka"