Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Dom Pomocy Społecznej w Lubaczowie

Kartki Bożonarodzeniowe Gminy Zamość 2017

Do końca stycznia 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Wysokiem każdy może zobaczyć wystawę nagrodzonych i wyróżnionych prac plastycznych w Wielkim Konkursie „Kartki Bożonarodzeniowe Gminy Zamość 2017”.
Kartki Bożonarodzeniowe Gminy Zamość 2017

Za nami 14. edycja tego przedsięwzięcia. W tym roku wpłynęło 668 prac. To ciężka praca jurorów by wyłonić najlepszych – tłumaczył Jarosław Kalbarczyk, dyrektor GOK-u w Wysokiem.

POSŁUCHAJ

Prace zostały nadesłane lub dostarczone przez wszystkie szkoły z terenu Gminy Zamość, niepubliczne przedszkola działające na terenie gminy oraz osobiście przez autorów. Patronat nad konkursem objął Wójt Gminy Zamość Ryszard Gliwiński.
POSŁUCHAJ

Na miejscu była Małgorzata Godzisz, która zapytała uczestników konkursu o ich prace i pomysły na ich wykonanie.
POSŁUCHAJ

Laureaci konkursu, których prace stały się oficjalnymi kartkami świątecznymi gminy Zamość i zostały wydrukowane i rozesłane z życzeniami od Samorządu Gminy Zamość:

Karolina Greszta – Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kalinowicach

Sasza Czuchra – Szkoła Podstawowa w Żdanowie

Sylwia Puźniak – Szkoła Podstawowa w Zawadzie

Zofia Ziemińska – Szkoła Podstawowa w Pniówku

Patryk Duda – Szkoła Podstawowa w Płoskiem.

W bieżącej edycji prace były zgłaszane w sześciu kategoriach: dzieci w wieku do 5 lat oraz klasa 0 szkoły podstawowej, uczniowie klas I-III szkoły podstawowej, uczniowie klas IV-VII szkoły podstawowej, uczniowie gimnazjów i szkół średnich, „open” – osoby dorosłe (powyżej 18 roku życia) oraz w kategorii rodzinnej.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze