Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama VINCCI Polska

IV Wojewódzki Konkurs Piosenki Rosyjskiej - ZSP Nr 4 w Zamościu 16.02.2018

Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu zaprasza na IV Wojewódzki Konkurs Piosenki Rosyjskiej, który odbędzie się dnia 16 lutego 2018 roku, o godzinie 9.00.
IV Wojewódzki Konkurs Piosenki Rosyjskiej - ZSP Nr 4 w Zamościu 16.02.2018

W najśmielszych oczekiwaniach nie wyobrażaliśmy sobie takiego powodzenia, jakim się cieszy Konkurs Piosenki Rosyjskiej organizowany corocznie w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu. Do czwartej edycji konkursu zgłosiło się 23 wykonawców ze szkól ponadgimnazjalnych i 20 ze szkól gimnazjalnych, w tym 4 zespoły i 4 duety. Spodziewamy się 65 uczniów i 31 nauczycieli – opiekunów. To rekord dotychczasowych konkursów.   

Wśród tegorocznych wykonawców dominuje repertuar Anny German, Poliny Gagariny, Ałły Pugaczowy, Ani Lorak, Aleksandra Rybaka. Pojawiają się również nowe nazwiska reprezentujące współczesny rosyjski pop, takie jak: Jegor Krid, Walerij Meladze czy Grigorij Leps.        

   Nasza sala gimnastyczna 16 lutego, o godzinie 9.00 zamieni się w salę koncertową, z prawdziwą sceną i przepiękną dekoracją. Zabłysną światła reflektorów i laserów. Zabrzmi i popłynie piękna muzyka rosyjska. Zacznie ją Wiosna i Miłość z filmu Doktor Żywago -  leitmotiv konkursu.

Jury oceniać będzie wykonawców w dwóch kategoriach: szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne. Konkurs transmitowany będzie na żywo w technologii Live Stream za pomocą portalu Youtube, zaś linki znajdować się będą na szkolnej stronie internetowej i na stronie konkursu. Wszyscy zainteresowani konkursem będą mogli oddać swój głos na najlepszego wykonawcę przez naszą stronę internetową. W ten sposób wyłonimy laureata bądź laureatów nagrody publiczności. Pierwszą nagrodą jest wyjazd dla dwóch osób do Lwowa, którą ufundowało biuro podróży Quand z Tomaszowa Lubelskiego. Druga nagroda to dron, ufundowany przez firmę Budmat, zaś trzecią nagrodę sponsoruje MZK i jest nią sprzęt muzyczny, który zapewne ucieszy każdego młodego człowieka. Nagroda publiczności to niespodzianka.

Udało nam się pozyskać w tym roku więcej sponsorów, to firma BUDMAT, ZGK, DROGMOST, PGE, MZK, Karczma Góralska, hurtownia Mars i to nie wszystko, rozmowy wciąż trwają. Jak co roku patronat nad konkursem objęli: Lubelski Kurator Oświaty Pani Teresa Misiuk i Prezydent Miasta Zamość Pan Andrzej Wnuk. Do zacnego grona dołączył jeszcze jeden patron, z którym współpracujemy od dwóch lat: Rosyjski Ośrodek Nauki i Kultury w Warszawie. Reprezentantów spodziewamy się na konkursie, przyjadą specjalnie na nasz konkurs.

Ze swojej strony dołożyliśmy wszelkich starań, aby zagwarantować wykonawcom jak najwyższy poziom. Będzie nowy sprzęt nagłaśniający, dający wszystkim wykonawcom równe szanse, a w blasku reflektorów i laserów wszyscy wykonawcy poczują się jak gwiazdy. Gwarantujemy ze swojej strony miłą atmosferę, dużo życzliwości i dobra zabawę.

W szkolnej świetlicy do dyspozycji gości będzie kawiarenka, w której można będzie wypić kawę, herbatę albo przegryźć ciasteczko. Stamtąd również można będzie oglądać na żywo zmagania konkursowe. Zapraszamy wszystkich do oglądania na żywo naszego konkursu i głosowania na najlepszego wykonawcę.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          LS

Katolickie Radio Zamość objęło wydarzenie patronatem medialnym.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowaAutor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Warto posłuchać i oczywiście obejrzeć film Powołany 2.Data dodania komentarza: 22.03.2024, 13:52Źródło komentarza: "Powołany" - historia pisana życiem. Kulisy produkcji