Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Menstyl

Trwają zapisy do III Półmaratonu Lubaczowskiego

W niedzielę (4.09) odbędzie się III edycja Półmaratonu Lubaczowskiego o długości 21,97 km. Start odbędzie się w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej, następnie zawodnicy pobiegną w kierunku Podlesia, Borowej Góry, Młodowa i Lubaczowa. Trasa prowadzi przez niepowtarzalne piękno krajobrazu Roztocza.
Trwają zapisy do III Półmaratonu Lubaczowskiego

Wszystkim którzy ukończą dystans wręczone będą pamiątkowe medale. W klasyfikacji wiekowej kobiet i mężczyzn najlepsi otrzymają nagrody. Bieg adresowany jest do osób aktywnych fizycznie. Sport łączy ludzi różnych specjalności, kultur, narodowości i służby nawiązaniu kontaktów. Co roku zawody budzą wiele sportowych emocji, niezapomnianych wrażeń i wzruszeń.
Aby wystartować w biegu należy uiścić opłatę startową w wysokości 50 zł i dokonać zapisu danych osobowych  na stronie internetowej [kliknij tutaj]. Tego dnia obędzie się także biegu sztafetowym o długości 5,2 km. Celem wydarzenia jest popularyzacja aktywnego stylu życia i biegania jako najprostszej formy ruchu oraz promocja Miasta Lubaczowa i Gminy Lubaczów w województwie podkarpackim na terenie Polski. Organizatorami zawodów są: Urząd Miejski w Lubaczowie, Urząd Gminy Lubaczów, Miejski Ośrodek Sportu w Lubaczowie, Stowarzyszenie ,,Rogatka”- grupa biegowa Biegomania Lubaczów i Akademia Sportu w Lubaczowie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Józefa z HrubieszowaTreść komentarza: dużo.zdrowia wam pielgrzymi chrubieszowscy Niech Matuchna Krasnobrodzka otuli was swoim matczynym płaszczem niech łogosławi wam i waszym rodzinom w codzienmym jakze trudnym.zyciu niech błogosławi księdzu w posłudze kapłanskiej przez całe zycie dozo zdrowia i wytrwałoscj po.odlcie się i zamnie ja niestety niemoge wziąc udziału w pieszej pielgrzymce a szkoda poniewarz mieszkam.pozagranico polski juz 28 lat ale jako.dziecko co roku jezdziłam do krasnobrodu na odpust bardzo ładne miejsce ale jak wiadomo pracy niemaData dodania komentarza: 27.06.2025, 17:06Źródło komentarza: Piesza pielgrzymka z Hrubieszowa do Krasnobrodu 2024Autor komentarza: Krzysztof D.Treść komentarza: Rozmowa z Kasią Mirowską, kosmetologiem, porusza istotny temat ochrony przeciwsłonecznej, która zyskała na znaczeniu szczególnie w okresie letnim. Podkreślono, że stosowanie SPF jest ważne nie tylko podczas słonecznych dni, ale także w pochmurne, co jest często pomijane. Dobór odpowiedniego produktu oraz wiedza na temat jego skuteczności w ochronie przed starzeniem to kluczowe elementy dbałości o skórę. Praktyczne wskazówki, które zostały przedstawione, mogą znacznie ułatwić wprowadzenie codziennej rutyny ochrony przeciwsłonecznej, co jest nie tylko kwestią estetyki, ale także zdrowia skóry na dłuższą metę. To wartościowa rozmowa dla każdego, kto chce świadomie dbać o swoją skórę przez cały rok.Data dodania komentarza: 23.06.2025, 19:17Źródło komentarza: Kasia MirowskaAutor komentarza: AniaTreść komentarza: Temat bardzo ważny i na czasie Brawo Kasiu💪Data dodania komentarza: 23.06.2025, 10:59Źródło komentarza: Kasia MirowskaAutor komentarza: Anna GarczynskaTreść komentarza: Brawo 👏👏Data dodania komentarza: 13.06.2025, 19:17Źródło komentarza: Michał AdamczukAutor komentarza: Dorota ChmielewskaTreść komentarza: Bardzo dziękujemy za przekazanie słuchaczom ważnych dla naszej przyszłości informacji. Działajmy razem dla dobra obecnych i przyszłych pokoleń. Włączmy się w zbiórkę jak wolontariusze pobierając kartę podpisów ze strony wartoscidlaprzyszlosci.pl Każdy podpis jest na wagę złota. Angażujmy się.Data dodania komentarza: 22.05.2025, 00:30Źródło komentarza: Wartości dla Przyszłości. Obywatelski projekt ustawy gwarantującej religię lub etykę w szkoleAutor komentarza: ZamościaninTreść komentarza: Brawo Wirkowice!!!Data dodania komentarza: 20.05.2025, 22:03Źródło komentarza: Obchody 1000-lecia Korony Polskiej w Wirkowicach