Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama NATLENOWANI

Lubaczów. W kręgu rozważań o miłości

W Zespole Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie, 15 lutego odbył się Koncert Profilaktyczny Grupy „Wyrwani z Niewoli”.
Lubaczów. W kręgu rozważań o miłości

Było to kolejne spotkanie zorganizowane z okazji walentynek odbywające się pod hasłem „W kręgu rozważań o miłości”. Wcześniejsze edycje tego wydarzenia miały charakter okazjonalnej debaty, podczas której uczestnicy odpowiadali na pytania dotyczące miłości. Więcej informacji na ten temat udzieliła Edyta Świstowicz-Mazur, współorganizatorka wydarzenia.

POSŁUCHAJ

Tegoroczny koncert został zorganizowany z myślą o młodym człowieku, który niejednokrotnie pogubił się w swoim życiu i szuka pocieszenia w niewłaściwych miejscach – dodaje Edyta Świstowicz-Mazur.

POSŁUCHAJ

Jacek Zajkowski „Heres” (artysta hip-hopowy, raper) i Piotr Zalewski (psycholog z wykształcenia, autor książki pt: „Wyrwani z niewoli”), którzy tworzą zespół „Wyrwani z Niewoli”, od kilku lat zajmują się działalnością profilaktyczna. Jeżdżą od kilku lat po całej Polsce ewangelizując i dając świadectwo swojego życia. Na początku występu postanowili obudzić lubaczowską młodzież i zachęcić do aktywnego udziału w koncercie.

POSŁUCHAJ

Następnie Jacek Zajkowski „Heres” wyjaśnili zebranym jaki cel niesie ze sobą odbywający się koncert.

POSŁUCHAJ

Liderzy zespołu mówili o swoich problemach, które stawiało przed nimi życie. W pewnym etapie swojego życia przepełnionego nienawiścią, uzależnieniami czy nałogami postanowili nawrócić się. W tym wszystkim pomógł im Bóg o czym niejednokrotnie mówią i śpiewają.

POSŁUCHAJ

Patronat nad tym wydarzeniem objęli: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lubaczowie i Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Lubaczowie.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A