Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 03:27
Reklama Zamojska Fundacja Kapitału Społecznego

Lubaczów. W kręgu rozważań o miłości

W Zespole Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie, 15 lutego odbył się Koncert Profilaktyczny Grupy „Wyrwani z Niewoli”.
Lubaczów. W kręgu rozważań o miłości

Było to kolejne spotkanie zorganizowane z okazji walentynek odbywające się pod hasłem „W kręgu rozważań o miłości”. Wcześniejsze edycje tego wydarzenia miały charakter okazjonalnej debaty, podczas której uczestnicy odpowiadali na pytania dotyczące miłości. Więcej informacji na ten temat udzieliła Edyta Świstowicz-Mazur, współorganizatorka wydarzenia.

POSŁUCHAJ

Tegoroczny koncert został zorganizowany z myślą o młodym człowieku, który niejednokrotnie pogubił się w swoim życiu i szuka pocieszenia w niewłaściwych miejscach – dodaje Edyta Świstowicz-Mazur.

POSŁUCHAJ

Jacek Zajkowski „Heres” (artysta hip-hopowy, raper) i Piotr Zalewski (psycholog z wykształcenia, autor książki pt: „Wyrwani z niewoli”), którzy tworzą zespół „Wyrwani z Niewoli”, od kilku lat zajmują się działalnością profilaktyczna. Jeżdżą od kilku lat po całej Polsce ewangelizując i dając świadectwo swojego życia. Na początku występu postanowili obudzić lubaczowską młodzież i zachęcić do aktywnego udziału w koncercie.

POSŁUCHAJ

Następnie Jacek Zajkowski „Heres” wyjaśnili zebranym jaki cel niesie ze sobą odbywający się koncert.

POSŁUCHAJ

Liderzy zespołu mówili o swoich problemach, które stawiało przed nimi życie. W pewnym etapie swojego życia przepełnionego nienawiścią, uzależnieniami czy nałogami postanowili nawrócić się. W tym wszystkim pomógł im Bóg o czym niejednokrotnie mówią i śpiewają.

POSŁUCHAJ

Patronat nad tym wydarzeniem objęli: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lubaczowie i Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Lubaczowie.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Jadwiga z rodziny GreniukTreść komentarza: Miło poczytać historii o Dubie,tutaj byli ochrzczeni dzieci mojego pradziadka Józefa Greniuka,mój dziadek to Paweł Greniuk ,miał dużo rodzeństwa.Mieszkam obecnie na ziemiach odzyskanych,zbieram informacje do drzewa genealogicznego rodziny Greniuk.Data dodania komentarza: 03.07.2024, 08:57Źródło komentarza: Bogata historia parafii DubAutor komentarza: KatolikTreść komentarza: Gratuluję że się uda uratować zabytek który jest naszą polską historiąData dodania komentarza: 28.06.2024, 16:51Źródło komentarza: Ostania Msza święta sprawowana w kościele w DubieAutor komentarza: Tolek.Treść komentarza: Po pierwsze -primo :młodzi sportowcy są najważniejsi oraz ich trenerzy-instruktorzy-wychowawcy. Nas kibiców sportowych cieszą wyniki osiągnięte przez sportowców oraz pomoc jaką Włodarze gminy udzielają tym młodym ludziomData dodania komentarza: 13.06.2024, 23:52Źródło komentarza: Gminna Gala Sportu 2024Autor komentarza: gośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu w posłudze kapelana.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 22:37Źródło komentarza: Ks. Karol JędruszczakAutor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do Krasnobrodu