Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama LESZEK JÓŹWIAK PSYCHOPOMOC

Olimpiada Teologii Katolickiej - etap diecezjalny

W Zamościu odbył się dzisiaj (7.03) etap diecezjalny Ogólnopolskiej Olimpiady Teologii Katolickiej.
Olimpiada Teologii Katolickiej - etap diecezjalny

To już 18. edycja olimpiady. Jaki był jej tegoroczny temat mówi ks. Robert Strus, dyrektor Wydziału Nauki i Wychowania Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Zamościu.

POSŁUCHAJ

Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody:

POSŁUCHAJ

Konkurs był trudny, a mimo tego uczestnicy wyszli zadowoleni:

POSŁUCHAJ

Przygotowania do tego etapu trwały już od kilku miesięcy i były intensywne. Jak wyglądały, o tym powiedziały nam uczestniczki Olimpiady Teologii Katolickiej oraz opiekun jednej z nich:

POSŁUCHAJ

Podczas etapu diecezjalnego gościliśmy w Zamościu ks. prof. Janusza Lekana, prodziekana Wydziału Teologicznego KUL wraz ze studentami kierunku teologia.

POSŁUCHAJ

Młodzi ludzie musieli wykazać się szeroką wiedzą teologiczną, o czym świadczy obowiązująca na etapie diecezjalnym literatura:

POSŁUCHAJ

Organizatorem Olimpiady Teologii Katolickiej jest Komisja Wychowania Katolickiego przy Konferencji Episkopatu Polski we współpracy z Wydziałem Teologicznym Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

 

Na rozmowę z ks. prof. Januszem Lekanem, prodziekanem Wydziału Teologii KUL oraz studentami teologii KUL zapraszamy w piątek (09.03) o 11.15.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: KrystynaTreść komentarza: Jadłam te ciastka i nie mam zgagi jak po tych ciastkach z dyskontów.Cena może i odrobinę wyższa ale warto dopłacić jeżeli nie che cię samemu mniejszych porcji wypiekać. Z całego serca polecamData dodania komentarza: 29.03.2026, 23:15Źródło komentarza: Ciastka maślane jak u babci – dlaczego wracają do łask?Autor komentarza: Katarzyna Zielińska-JaworskaTreść komentarza: Bardzo ciekawa audycja i inspirująca :) Dziękuję ☺️Data dodania komentarza: 25.03.2026, 08:03Źródło komentarza: „Królowa Śniegu” Hansa Christiana Andersena w nowej odsłonieAutor komentarza: EjsmontTreść komentarza: Uczestniczyliśmy w transmisji mszy świętej,choć sercem i duchem byliśmy.DziekujemyData dodania komentarza: 23.03.2026, 23:52Źródło komentarza: Niedziela Radiowa w parafii WożuczynAutor komentarza: KMTreść komentarza: Super !Data dodania komentarza: 23.03.2026, 20:45Źródło komentarza: Zespół muzyczny "Trójka"Autor komentarza: WikaTreść komentarza: Gratuluje wam i życzę dalszych sukcesów. Twoja pasapsi.Data dodania komentarza: 23.03.2026, 13:29Źródło komentarza: Zespół muzyczny "Trójka"Autor komentarza: Józef PieprzowskiTreść komentarza: Szczęść Boże Bardzo nam miło i na pewno obiecujemy uczestnictwo we mszy Świętej ponieważ to mojego tatusia była parafia i sercem jesteśmy związani.Pozdrawiamy ze SzczecinaData dodania komentarza: 21.03.2026, 07:22Źródło komentarza: Niedziela Radiowa w parafii Wożuczyn