Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 25 października 2025 17:58
Z OSTATNIEJ CHWILI:
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
Reklama RÓŻYCZKA

Wieczór Chwały dla Miłosiernego

W Krasnobrodzie w Niedzielę Miłosierdzia Bożego wierni zanosili pieśni uwielbienia, modlitwy a także świadectwa miłości Boga
Wieczór Chwały dla Miłosiernego

Miniona niedziela, Niedziela Miłosierdzia Bożego, gromadziła wiernych w kościołach, którzy szczególnie chcieli uciekać się do Miłości Boga. Tak samo było w krasnobrodzkim sanktuarium, gdzie o godzinie 15tej rozpoczął się wieczór chwały. O szegółach wydarzenia powiedział proboszcz parafii Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Krasnobrodzie, ks. pral. Eugeniusz Derdziuk.

POSŁUCHAJ

Adoracja ubogacana śpiewami była głównym, choć nie jedynym punktem wieczoru chwały w Krasnobrodzie.

POSŁUCHAJ

Dająca świadectwo życia i pracy Monika Nowak przytoczyła zapis młodej Ady, która przegrała walkę z chorobą nowotworową.

POSŁUCHAJ

Poza Moniką Nowak, która pracowała w hospicjum Małego Księcia, świadectwo dała także założycielka stowarzyszenia Krok za Krokiem, Maria Król, a także lider Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, Sławomir Wojciechowski.

 

Świadectwo Moniki Nowak

POSŁUCHAJ

 

Świadectwo Marii Król

POSŁUCHAJ

 

Świadectwo Sławomira Wojciechowskiego

POSŁUCHAJ



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MieciuTreść komentarza: Impreza była super 😁. Tylu wspaniałych ludzi, starych i młodszych pracowników, piękne przemówienie pani Prezes. Idealna obsługa kelnerska, przepyszne posiłki. Życzę kolejnych 25 lat i więcej.Data dodania komentarza: 19.10.2025, 14:54Źródło komentarza: 25-lecie Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w TyszowcachAutor komentarza: ChristopherTreść komentarza: ...Buenos Ares, that's right :-) Ks. dr Michał to prawdziwy ksiądz z powołania, nie tylko kanclerz swego czasu ale i taki 'proboszcz' powiedzmy, dbający o parafię - posługa na rodzinnej parafii - odprawianie mszy, konfesjonał a zarazem skromny człowiek. Salutations :-)Data dodania komentarza: 16.10.2025, 14:45Źródło komentarza: Ekwador oczami misjonarza - opowieść o Kościele, posłudze i kulturzeAutor komentarza: ZamosciankaTreść komentarza: Mój syn do tej pory wspomina lekcje geografii w "spoleczniaku" prowadzone przez p. Jacka Podkoscielnego. Genialny nauczyciel, pasjonat i super ciekawy człowiek .Data dodania komentarza: 10.10.2025, 13:45Źródło komentarza: Jacek PodkościelnyAutor komentarza: PielgrzymTreść komentarza: O miłosierdzie boże nad Polską. O skuteczna obronę polskich granic. O pokój w Polsce, na Ukrainie I na całym świecie. Za ks.prymasa polski. Amen.Data dodania komentarza: 10.09.2025, 22:55Źródło komentarza: 4.04.2017 parafia pw. św. Brata Alberta w ZamościuAutor komentarza: Grażyna Amrosz-ŁomnickaTreść komentarza: Fantastyczny pomysł, który już widać, że się sprawdził. Byłam częścią tych spotkań w dawnych czasach. Wspaniały powrót do tradycji roztoczańskich ognisk, który czyni ten region jeszcze atrakcyjniejszym. Brawo za pomysł i organizację dla Karoliny Kukiełka i wszystkich zaangażowanych! Cudnie było!Data dodania komentarza: 1.09.2025, 07:36Źródło komentarza: Śpiewanie na polanie w Górecku StarymAutor komentarza: NikolaTreść komentarza: 👍🏾Data dodania komentarza: 7.08.2025, 18:11Źródło komentarza: "Dzień Dobra Caritas 2025"