Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Piknik charytatywny "Promyk dla Leny"

Orkiestra św. Mikołaja zagra 2 maja dla Lenki z Lubaczowa.
Piknik charytatywny "Promyk dla Leny"

Piknik charytatywny „Promyk dla Leny” podczas którego zagra zespół Orkiestra św. Mikołaja będzie okazją do posłuchania folk-rockowego brzmienia oraz wsparcia finansowego dla ciężko chorej Leny Medyńskiej z Lubaczowa. Dziewczynka cierpi na rzadką chorobę Pradera-Williego, która uniemożliwia normalne funkcjonowanie – informuje Beata Paluszek, współorganizatorka wydarzenia.

POSŁUCHAJ

Już dziś (19.04) rusza akcja promocyjna, w mieście pojawią oficjalne plakaty oraz szczegółowe informacje dotyczące pikniku. Dlatego też organizatorzy zachęcają wszystkich do wsparcia tej szczytnej akcji poprzez wspólne działanie.

POSŁUCHAJ

W programie pikniku nie zabraknie licznych atrakcji zarówno dla tych starszych jak i młodszych uczestników imprezy. Ten dzień będzie okazją do niesienia pomocy oraz wspólnego spędzania czasu w rodzinnej atmosferze – podkreśla Małgorzata Cencora, przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta.

POSŁUCHAJ

Piknik charytatywny „Promyk dla Leny” odbędzie się 2 maja o godz. 15.00 w Zespole Parkowo-Zamkowym przy Muzeum Kresów w Lubaczowie, w miejscu zwanym przez mieszkańców miasta „Starym parkiem”.

Organizatorami wydarzenia są: Lubaczowskie Centrum Inicjatyw Społecznych „ Nasza przyszłość”, Młodzieżowa Rada Miasta, Miasto Lubaczów, Muzeum Kresów w Lubaczowie i Miejski Dom kultury w Lubaczowie.

Szczegółowych informacji o pikniku oraz możliwości wsparcia finansowego tego wydarzenia udziela Beata Paluszek tel. 502 130 670.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: SilwaTreść komentarza: Rumunia skradła mi serce szybciej, niż się spodziewałam i ten program brzmi jak świetnie ułożona podróż pełna kontrastów. Miałam okazję odwiedzić zarówno Kluż, jak i okolice Braszowa i do dziś pamiętam klimat tych miejsc, zwłaszcza spacer po Sibiu i widok Karpat o poranku. Największe wrażenie zrobiła na mnie kopalnia soli w Turdzie, która wygląda jak inny świat pod ziemią, oraz spokojna atmosfera klasztorów, gdzie naprawdę można złapać oddech. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że przy tak intensywnym planie i przemieszczaniu się między krajami bardzo ważne jest dobre ubezpieczenie turystyczne. Sama mam całoroczne ubezpieczenie w AXA i nie raz dało mi to poczucie spokoju w podróży. Nawet jeśli wszystko idzie zgodnie z planem, świadomość zabezpieczenia naprawdę robi różnicę. Ten wyjazd wygląda na idealne połączenie duchowości, historii i przygody, a Rumunia potrafi zaskoczyć na każdym kroku. Jeśli ktoś się waha, to zdecydowanie warto dać się porwać tej mniej oczywistej, ale niezwykle pięknej części Europy.Data dodania komentarza: 18.04.2026, 15:06Źródło komentarza: RUMUNIA 11-17.07.2026 r.Autor komentarza: MariuszTreść komentarza: Cieszę się że po raz kolejny mogę wysłuchać tych wartościowych Rekolekcji.Data dodania komentarza: 31.03.2026, 17:30Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2026Autor komentarza: KrystynaTreść komentarza: Jadłam te ciastka i nie mam zgagi jak po tych ciastkach z dyskontów.Cena może i odrobinę wyższa ale warto dopłacić jeżeli nie che cię samemu mniejszych porcji wypiekać. Z całego serca polecamData dodania komentarza: 29.03.2026, 23:15Źródło komentarza: Ciastka maślane jak u babci – dlaczego wracają do łask?Autor komentarza: Katarzyna Zielińska-JaworskaTreść komentarza: Bardzo ciekawa audycja i inspirująca :) Dziękuję ☺️Data dodania komentarza: 25.03.2026, 08:03Źródło komentarza: „Królowa Śniegu” Hansa Christiana Andersena w nowej odsłonieAutor komentarza: EjsmontTreść komentarza: Uczestniczyliśmy w transmisji mszy świętej,choć sercem i duchem byliśmy.DziekujemyData dodania komentarza: 23.03.2026, 23:52Źródło komentarza: Niedziela Radiowa w parafii WożuczynAutor komentarza: KMTreść komentarza: Super !Data dodania komentarza: 23.03.2026, 20:45Źródło komentarza: Zespół muzyczny "Trójka"