Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama NATLENOWANI

Z kompasem po Krasnobrodzie

12- 13 maja w Krasnobrodzie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Radiooreintacji Sportowej, V Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego oraz Mistrzostwa w Sprinterskim Biegu na Orientację.
Z kompasem po Krasnobrodzie

O puchar Roztocza w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Radioorientacji Sportowej, V Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego oraz w Mistrzostwach Województwa w Sprinterskim Biegu na Orientację, które odbyły się w Krasnobrodzie 12 i 13 maja, wzięło w sumie około 200 osób. Współorganizator wydarzenia, prezes UKS Azymut Siedliska, Piotr Chabros wyjaśnił, na czym polega bieg sprinterski.

POSŁUCHAJ

Znacznie trudniejszą dyscypliną jest według Piotra Chabrosa radioorientacja sportowa.
POSŁUCHAJ

Współorganizatorem wydarzenia była gmina Zamość, która jak przyznał wójt gminy, Ryszard Gliwiński, z radością kontynuuje memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego.
POSŁUCHAJ

Najmłodsi uczestnicy mistrzostw liczyli około 10 lat. Zuzanna Mielko, na pytanie, jak poradziła sobie podczas mistrzostw odpowiedziała
POSŁUCHAJ

Więcej na ten temat niebawem na falach naszego radia w wiadomościach gminnych.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A