Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Z OSTATNIEJ CHWILI:
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
Reklama Menstyl

Festiwal Nauki w SP nr 1 w Lubaczowie

„Miłość i nauka są do siebie podobne pod tym względem, że nigdy nie idą na zmarnowanie”.
Festiwal Nauki w SP nr 1 w Lubaczowie

Autor: Alicja Magura

O prawdziwości tego cytatu z pewnością kiedyś przekonają się prymusi ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. gen Stanisława Dąbka w Lubaczowie. Już od XIII lat placówka organizuje Festiwal Nauki,  który jest okazją do tego, aby pogratulować oraz docenić  uczniów, którzy przez cały rok szkolny wyróżniali się swoją wiedzą oraz zaangażowaniem w jej zdobywanie i poszerzanie. W tym roku uroczysta gala odbyła się 19 czerwca w szkolnej sali sportowej. Na samym początku głos zabrał Piotr Salik, dyrektor placówki.

POSŁUCHAJ

Po przemówieniach przyszedł czas na to, aby rodzice, grono pedagogiczne oraz zaproszeni goście, mogli zobaczyć tegorocznych prymusów. Wśród nich nie zabrakło uczniów znajdujących się na początku swojej przygody z nauką w tej szkole jak również tych, którzy we wrześniu po raz pierwszy przekroczą bramy szkół średnich. W programie XIII Festiwalu Nauki nie zabrakło również występów tanecznych, muzycznych oraz przedstawienia kabaretowego pt. „Kobieta w oczach mężczyzny” w wykonaniu Szkolnej Grupy Teatralnej „Echo”.

POSŁUCHAJ

Ważnym punktem festiwalu było również wręczenie listów gratulacyjnych dla rodziców.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Krystyna PiotrowskaTreść komentarza: Maja jesteś wielka❤️moja, tak trzymajData dodania komentarza: 9.12.2025, 10:39Źródło komentarza: Maja PiotrowskaAutor komentarza: Prezes ZamToP-u K.M.Treść komentarza: ZamToP idzie dalej z pomysłem ochrony ptaków w zimie w miastach regionu. Proponujemy ( poprzez wysłanie pism do UM) aby w parkach miejskich zainstalować stojące, duże karmniki. Spacerowicze (a szczególnie dzieci) będą mogli przynieść i złożyć tam karmę , jabłka, orzechy, słoninkę. Będzie to czysta edukacja- czynna ochrona przyrody. Daj Bóg aby to był zwyczaj młodego pokolenia odwiedzającego park w zimie. Służby miejskie także mogą uzupełniać takie puste karmniki.Data dodania komentarza: 8.12.2025, 23:38Źródło komentarza: Akcja Karmnik organizowana przez Zamojskie Towarzystwo PrzyrodniczeAutor komentarza: SłuchaczTreść komentarza: Daj Boże więcej tak młodych organistów z takim wyczuciem sprawy jak Pani KarolinaData dodania komentarza: 22.11.2025, 17:57Źródło komentarza: Karolina SokółAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Moja ulubiona audycja w nowej odsłonie powraca, bardzo dobra wiadomość! Słucham zawsze jak tylko mam możliwość w radiu, ale kiedy nie mogę to lubię odsłuchiwać audycję na waszej stronie. PozdrawiamData dodania komentarza: 26.10.2025, 22:47Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia ZamośćAutor komentarza: Halina KwiatkowskaTreść komentarza: Gratulacje dla naszych nauczycieli z Przedszkola w Kalinowicach. Jestem dumna i dziękuję za waszą pracę i zaangażowanie.Data dodania komentarza: 25.10.2025, 14:53Źródło komentarza: Tydzień chleba i produktów zbożowych w przedszkolu w Kalinowicach (Gmina Zamość)Autor komentarza: AlaTreść komentarza: Bardzo dobra wiadomość, często słuchałam audycji, a kiedy nie mogłam odsłuchiwałam na stronie. Nie mogę doczekać się na nową odsłonę audycji pielgrzymkowej.Data dodania komentarza: 24.10.2025, 20:28Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia Zamość