Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama KrisHome BLUE

ks. Tomasz Winogrodzki i Małgorzata Farion

organizatorzy wydarzenia "W zdrowym ciele zdrowy duch".
ks. Tomasz Winogrodzki i Małgorzata Farion

"W zdrowym ciele zdrowy duch". Pod takim hasłem w sobotę (23.06) na sztucznym boisku OSiR odbyła się impreza sportowo-rekreacyjna zorganizowana dla zawodników i zawodniczek DKS "Gaudium" Zamość. Wydarzenie poprzedziła uroczysta Msza Święta, która odbyła się w zamojskiej Katedrze, a w nabożeństwie uczestniczył były bramkarz naszej reprezentacji Przemysław Tytoń. Na boisku OSiR podsumowano piłkarski sezon DKS Gaudium Zamość. Klub ten powstał osiem lat temu z inicjatywy ks. Tomasza Winogrodzkiego, proboszcza Parafii pw. Świętego Jana Chrzciciela w Lipsku. "Gaudium" Zamość tworzy wykwalifikowana kadra dwunastu trenerów i jest to jedyny piłkarski klub w Polsce, który poprzez wychowanie sportowe stara się rozwijać wartości chrześcijańskie. Podczas podsumowanie sezonu piłkarskiego wszystkim przybyłym gościom, rodzicom oraz zawodnikom i trenerom i przedstawicielom mediów wręczono pamiątkowe medale. W bloku imprez sportowo - rekreacyjnych rozegrano liczne mecze piłkarskie miedzy zawodnikami. Gościnnie zawitali ministranci z Oleszyc, którzy na rozpoczęcie wydarzenia zmierzyli się z drużyną DKS Gaudium Zamość. Z kolei pokazowy mecz rozegrali rodzice oraz trenerzy. Impreza została dofinansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.


Ks. Tomasz Winogrodzki, prezes DKS "Gaudium" Zamość.

POSŁUCHAJ

Małgorzata Farion, wolontariuszka DKS "Gaudium" Zamość.

POSŁUCHAJ

DKS "Gaudium" Zamość" tworzą liczne drużyny złożone z chłopców. Treningi piłkarskie to nie tylko rozgrywanie meczów na boiskach, ale również obozy sportowe i liczne wyjazdy. Jednym z wyjazdów był pobyt zawodników z rocznika 2008. na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie 12 czerwca mogli na żywo kibicować naszej reprezentacji w meczu z Litwą.

POSŁUCHAJ

Piła nożna to nie tylko zespoły chłopców, ale także drużyny dziewcząt.

POSŁUCHAJ

Aby zostać zawodnikiem lub zawodniczką DKS "Gaudium" Zamość odsyłamy na stronę internetową klubu [kliknij tutaj]  Nabór do drużyn prowadzony jest przez cały rok.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Teresa i MieczyslawTreść komentarza: Szcęść Boże w drodze. Uklondla MatuchnyData dodania komentarza: 1.07.2025, 11:02Źródło komentarza: Łukowscy pielgrzymi w drodze do Pani RoztoczaAutor komentarza: Józefa z HrubieszowaTreść komentarza: dużo.zdrowia wam pielgrzymi chrubieszowscy Niech Matuchna Krasnobrodzka otuli was swoim matczynym płaszczem niech łogosławi wam i waszym rodzinom w codzienmym jakze trudnym.zyciu niech błogosławi księdzu w posłudze kapłanskiej przez całe zycie dozo zdrowia i wytrwałoscj po.odlcie się i zamnie ja niestety niemoge wziąc udziału w pieszej pielgrzymce a szkoda poniewarz mieszkam.pozagranico polski juz 28 lat ale jako.dziecko co roku jezdziłam do krasnobrodu na odpust bardzo ładne miejsce ale jak wiadomo pracy niemaData dodania komentarza: 27.06.2025, 17:06Źródło komentarza: Piesza pielgrzymka z Hrubieszowa do Krasnobrodu 2024Autor komentarza: Krzysztof D.Treść komentarza: Rozmowa z Kasią Mirowską, kosmetologiem, porusza istotny temat ochrony przeciwsłonecznej, która zyskała na znaczeniu szczególnie w okresie letnim. Podkreślono, że stosowanie SPF jest ważne nie tylko podczas słonecznych dni, ale także w pochmurne, co jest często pomijane. Dobór odpowiedniego produktu oraz wiedza na temat jego skuteczności w ochronie przed starzeniem to kluczowe elementy dbałości o skórę. Praktyczne wskazówki, które zostały przedstawione, mogą znacznie ułatwić wprowadzenie codziennej rutyny ochrony przeciwsłonecznej, co jest nie tylko kwestią estetyki, ale także zdrowia skóry na dłuższą metę. To wartościowa rozmowa dla każdego, kto chce świadomie dbać o swoją skórę przez cały rok.Data dodania komentarza: 23.06.2025, 19:17Źródło komentarza: Kasia MirowskaAutor komentarza: AniaTreść komentarza: Temat bardzo ważny i na czasie Brawo Kasiu💪Data dodania komentarza: 23.06.2025, 10:59Źródło komentarza: Kasia MirowskaAutor komentarza: Anna GarczynskaTreść komentarza: Brawo 👏👏Data dodania komentarza: 13.06.2025, 19:17Źródło komentarza: Michał AdamczukAutor komentarza: Dorota ChmielewskaTreść komentarza: Bardzo dziękujemy za przekazanie słuchaczom ważnych dla naszej przyszłości informacji. Działajmy razem dla dobra obecnych i przyszłych pokoleń. Włączmy się w zbiórkę jak wolontariusze pobierając kartę podpisów ze strony wartoscidlaprzyszlosci.pl Każdy podpis jest na wagę złota. Angażujmy się.Data dodania komentarza: 22.05.2025, 00:30Źródło komentarza: Wartości dla Przyszłości. Obywatelski projekt ustawy gwarantującej religię lub etykę w szkole