Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 21:47
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu-Zdroju

Miniony weekend na drogach

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w sobotę w Zamościu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Opel wjeżdżając na rondo nie zapanował nad pojazdem i wjechał na pas zieleni.
Miniony weekend na drogach

Podróżujące z nim dwie kobiety trafiły do szpitala. Policyjne badanie wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. O szczegółach tego zdarzenia poinformowała nas Dorota Krukowska – Bubiło, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

POSŁUCHAJ

Policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru, do którego doszło sobotniej nocy w Zamościu. Trzy samochody stanęły w płomieniach na jednym z parkingów przy ul. Wyszyńskiego.

POSŁUCHAJ

Właściciele szacują powstałe straty, a policjanci wykonują czynności, które pozwolą ustalić szczegóły i okoliczności sobotniego zdarzenia.

W miniony weekend trzech kierowców straciło uprawnienia do kierowania pojazdami, o czym informuje st. sierż Agnieszka Pintal z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

POSŁUCHAJ

Do jednej kolizji drogowej doszło w Hrubieszowie. O tym zdarzeniu informuje Edyta Krystkowiak z Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

POSŁUCHAJ

Policja apeluje o zachowanie ostrożności na drodze. Pamiętajmy o dostosowaniu stylu jazdy oraz prędkości do panujących na drodze warunków. Rozwaga, ostrożność, stosownie zasady ograniczonego zaufania oraz przestrzeganie przepisów pomogą uchronić nas i innych uczestników ruchu drogowego przed tragicznymi w skutkach zdarzeniami drogowymi.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A