Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

VI Turniej im. Jana Wojtaszka

W Zawadzie koło Zamościa odbył się VI Turniej im. Jana Wojtaszka w Piłce Nożnej.
VI Turniej im. Jana Wojtaszka

W niedzielę (5.08) na zawadzkim stadionie o puchary i nagrody rzeczowe walczyli najmłodsi uczestnicy rozgrywek. O przebiegu turnieju powiedział Tomasz Bondyra, prezes Stowarzyszenia Turystyczno-Sportowego „Gryf” Gmina Zamość:

POSŁUCHAJ

Turniej im. Jana Wojtaszka cieszy się coraz większym zainteresowaniem w regionie – przyznał prezes „Gryfu”.

POSŁUCHAJ

Podczas wydarzenia oficjalnie otwarto nowe obiekty sportowe na stadionie w Zawadzie, które mają służyć całej społeczności gminy Zamość:

POSŁUCHAJ

Rozgrywki najmłodszych adeptów piłkarstwa obserwował Andrzej Strejlau, piłkarz, trener, komentator piłkarski, były selekcjoner reprezentacji Polski:

POSŁUCHAJ

Obiektów sportowych w regionie przybywa, ale jak zauważył Zbigniew Bartnik, prezes Lubelskiego Związku Piłki Nożnej - one są potrzebne:

POSŁUCHAJ

Potrzebę szkolenia młodzieży w piłce nożnej podkreślił także Stanisław Pryciuk, prezes Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej:

POSŁUCHAJ

Piłka nożna zmienia się, ale na lepsze – zaznaczył Jan Złomańczuk, emerytowany trener Polskiej Ekstraklasy:

POSŁUCHAJ

Głównym celem turnieju jest uczczenie pamięci zmarłego Jana Wojtaszka, długoletniego prezesa GLKS „Echo” Zawada, człowieka o wielkim sercu, wielbiciela sportu, zwłaszcza piłki nożnej.

Organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „Gryf” Gmina Zamość.

Więcej o przebiegu turnieju usłyszą Państwo w sobotę (11.08) w audycji samorządowej po godzinie 11.00.

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: SilwaTreść komentarza: Rumunia skradła mi serce szybciej, niż się spodziewałam i ten program brzmi jak świetnie ułożona podróż pełna kontrastów. Miałam okazję odwiedzić zarówno Kluż, jak i okolice Braszowa i do dziś pamiętam klimat tych miejsc, zwłaszcza spacer po Sibiu i widok Karpat o poranku. Największe wrażenie zrobiła na mnie kopalnia soli w Turdzie, która wygląda jak inny świat pod ziemią, oraz spokojna atmosfera klasztorów, gdzie naprawdę można złapać oddech. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że przy tak intensywnym planie i przemieszczaniu się między krajami bardzo ważne jest dobre ubezpieczenie turystyczne. Sama mam całoroczne ubezpieczenie w AXA i nie raz dało mi to poczucie spokoju w podróży. Nawet jeśli wszystko idzie zgodnie z planem, świadomość zabezpieczenia naprawdę robi różnicę. Ten wyjazd wygląda na idealne połączenie duchowości, historii i przygody, a Rumunia potrafi zaskoczyć na każdym kroku. Jeśli ktoś się waha, to zdecydowanie warto dać się porwać tej mniej oczywistej, ale niezwykle pięknej części Europy.Data dodania komentarza: 18.04.2026, 15:06Źródło komentarza: RUMUNIA 11-17.07.2026 r.Autor komentarza: MariuszTreść komentarza: Cieszę się że po raz kolejny mogę wysłuchać tych wartościowych Rekolekcji.Data dodania komentarza: 31.03.2026, 17:30Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2026Autor komentarza: KrystynaTreść komentarza: Jadłam te ciastka i nie mam zgagi jak po tych ciastkach z dyskontów.Cena może i odrobinę wyższa ale warto dopłacić jeżeli nie che cię samemu mniejszych porcji wypiekać. Z całego serca polecamData dodania komentarza: 29.03.2026, 23:15Źródło komentarza: Ciastka maślane jak u babci – dlaczego wracają do łask?Autor komentarza: Katarzyna Zielińska-JaworskaTreść komentarza: Bardzo ciekawa audycja i inspirująca :) Dziękuję ☺️Data dodania komentarza: 25.03.2026, 08:03Źródło komentarza: „Królowa Śniegu” Hansa Christiana Andersena w nowej odsłonieAutor komentarza: EjsmontTreść komentarza: Uczestniczyliśmy w transmisji mszy świętej,choć sercem i duchem byliśmy.DziekujemyData dodania komentarza: 23.03.2026, 23:52Źródło komentarza: Niedziela Radiowa w parafii WożuczynAutor komentarza: KMTreść komentarza: Super !Data dodania komentarza: 23.03.2026, 20:45Źródło komentarza: Zespół muzyczny "Trójka"