Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 30 października 2025 18:33
Z OSTATNIEJ CHWILI:
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
Reklama Menstyl

Śmiertelny wypadek w Krasnobrodzie

Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie informuje, że minionej doby (08.08) w naszym województwie doszło do 4 wypadków i 56 kolizji, w wyniku których 4 osoby zostały ranne oraz zatrzymano 12 nietrzeźwych kierowców.
Śmiertelny wypadek w Krasnobrodzie

Do śmiertelnego w skutkach wypadku doszło wczoraj (08.08) w Krasnobrodzie w powiecie zamojskim. Zdarzenie miało miejsce przy ul. Tomaszowskiej, gdzie kierująca samochodem osobowym nie udzielając pierwszeństwa potraciła 85 -letnią pieszą. O szczegółach zdarzenia informuje podinspektor Joanna Kopeć z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

POSŁUCHAJ

W powiecie biłgorajskim wczoraj (08.08) dyżurny z KPP w Biłgoraju otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej. W zaparkowany pojazd na ul. Prusa w Biłgoraju uderzył inny samochód , który następnie uderzył w elewację budynku. Kobieta, która o zaistniałym zdarzeniu poinformowała dyżurnego podejrzewała, iż kierowca może być nie trzeźwy. Jak się okazał miała rację. O zdarzeniu informuje st. sierż. Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

POSŁUCHAJ

60-letni kierowca miał prawie 2 promile alkoholu.

POSŁUCHAJ

Przestrzegamy kierowców przed wsiadaniem za kierownicę po spożyciu alkoholu.
Zaburzona koncentracja spowodowana alkoholem est to najkrótsza droga do tragedii.

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Moja ulubiona audycja w nowej odsłonie powraca, bardzo dobra wiadomość! Słucham zawsze jak tylko mam możliwość w radiu, ale kiedy nie mogę to lubię odsłuchiwać audycję na waszej stronie. PozdrawiamData dodania komentarza: 26.10.2025, 22:47Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia ZamośćAutor komentarza: Halina KwiatkowskaTreść komentarza: Gratulacje dla naszych nauczycieli z Przedszkola w Kalinowicach. Jestem dumna i dziękuję za waszą pracę i zaangażowanie.Data dodania komentarza: 25.10.2025, 14:53Źródło komentarza: Tydzień chleba i produktów zbożowych w przedszkolu w Kalinowicach (Gmina Zamość)Autor komentarza: AlaTreść komentarza: Bardzo dobra wiadomość, często słuchałam audycji, a kiedy nie mogłam odsłuchiwałam na stronie. Nie mogę doczekać się na nową odsłonę audycji pielgrzymkowej.Data dodania komentarza: 24.10.2025, 20:28Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia ZamośćAutor komentarza: MieciuTreść komentarza: Impreza była super 😁. Tylu wspaniałych ludzi, starych i młodszych pracowników, piękne przemówienie pani Prezes. Idealna obsługa kelnerska, przepyszne posiłki. Życzę kolejnych 25 lat i więcej.Data dodania komentarza: 19.10.2025, 14:54Źródło komentarza: 25-lecie Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w TyszowcachAutor komentarza: ChristopherTreść komentarza: ...Buenos Ares, that's right :-) Ks. dr Michał to prawdziwy ksiądz z powołania, nie tylko kanclerz swego czasu ale i taki 'proboszcz' powiedzmy, dbający o parafię - posługa na rodzinnej parafii - odprawianie mszy, konfesjonał a zarazem skromny człowiek. Salutations :-)Data dodania komentarza: 16.10.2025, 14:45Źródło komentarza: Ekwador oczami misjonarza - opowieść o Kościele, posłudze i kulturzeAutor komentarza: ZamosciankaTreść komentarza: Mój syn do tej pory wspomina lekcje geografii w "spoleczniaku" prowadzone przez p. Jacka Podkoscielnego. Genialny nauczyciel, pasjonat i super ciekawy człowiek .Data dodania komentarza: 10.10.2025, 13:45Źródło komentarza: Jacek Podkościelny