Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama HERMANOS

Czwartki z Niepodległą

Którzy zamościanie i w jaki sposób związani byli z odzyskiwaniem przez Polskę niepodległości? – na to, i wiele innych pytań związanych z historią Hetmańskiego Grodu pozna odpowiedź każdy, kto o godz. 11.00 przyjdzie pod zamojski Ratusz.
Czwartki z Niepodległą

Wszystko dzięki akcji„Czwartki z Niepodległą”, w ramach której w każdy czwartek lipca i sierpnia po mieście oprowadza przewodnik ze Stowarzyszenia Turystyka z Pasją. Zwiedzanie jest całkowicie bezpłatne, przewodnik ubrany w strój z epoki, a trasa ciekawa.

POSŁUCHAJ

Dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta Zamość i Urzędu Marszałkowskiego Stowarzyszenie zaprasza także na inne bezpłatne atrakcje, które dostępne są w Kazamacie Wschodniej Bastionu II: wystawę strojów historycznych i projekcję przedwojennych filmów we wtorki o godz. 21, to jednak nie wszystko.


POSŁUCHAJ

Wkrótce na naszej antenie radiowe zwiedzanie Zamościa. Po mieście oprowadzi nas przewodnik ze Stowarzyszenia Turystyka z Pasją Dominika Lipska.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Tolek.Treść komentarza: Po pierwsze -primo :młodzi sportowcy są najważniejsi oraz ich trenerzy-instruktorzy-wychowawcy. Nas kibiców sportowych cieszą wyniki osiągnięte przez sportowców oraz pomoc jaką Włodarze gminy udzielają tym młodym ludziomData dodania komentarza: 13.06.2024, 23:52Źródło komentarza: Gminna Gala Sportu 2024Autor komentarza: gośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu w posłudze kapelana.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 22:37Źródło komentarza: Ks. Karol JędruszczakAutor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: qwertyTreść komentarza: Nareszcie trochę normalniejData dodania komentarza: 15.05.2024, 11:01Źródło komentarza: Zamość: Zmiana organizacji ruchuAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFM