Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STORM - sklep firmowy

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w Warcabach w Horyńcu-Zdroju

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w Warcabach w Horyńcu-Zdroju

Horyniec-Zdrój jest tegorocznym gospodarzem Młodzieżowych Mistrzostw Świata w Warcabach. Do uzdrowiska zjechali przedstawiciele 16 państw. Są wśród nich najlepsi młodzi warcabiści, którzy od soboty (29.09) do  niedzieli (07.10) w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Horyńcu będą walczyć o medale. O znaczeniu mistrzostw dla uzdrowiska opowiedziała wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz.

POSŁUCHAJ

Skład drużyn oraz ich osiągnięcia przedstawiła Prezes Polskiego Związku Warcabowego i Dyrektor Turnieju Magda Pawłowska.

POSŁUCHAJ

Magda Pawłowska przedstawiła pozytywne aspekty gry w warcaby oraz opowiedziała o ich znaczeniu w życiu codziennym.

POSŁUCHAJ

Szczegółowy plan rozgrywek oraz regulamin jest dostępny na stronie internetowej www.warcaby.pl
Wstęp na mistrzostwa jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu!

 

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFMAutor komentarza: Agnieszka BielakTreść komentarza: Cieszę się bardzo z tego odkrycia i wierzę, że w tych zabytkowych murach ukrych jest jeszcze wiele skarbów i tajemnic, które zostaną odkryte wraz z odbudową kościoła.Data dodania komentarza: 03.05.2024, 11:52Źródło komentarza: Zaskakujące odkrycia w parafii DubAutor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowa