Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama OKO-MED Zamość

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w Warcabach w Horyńcu-Zdroju

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w Warcabach w Horyńcu-Zdroju

Horyniec-Zdrój jest tegorocznym gospodarzem Młodzieżowych Mistrzostw Świata w Warcabach. Do uzdrowiska zjechali przedstawiciele 16 państw. Są wśród nich najlepsi młodzi warcabiści, którzy od soboty (29.09) do  niedzieli (07.10) w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Horyńcu będą walczyć o medale. O znaczeniu mistrzostw dla uzdrowiska opowiedziała wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz.

POSŁUCHAJ

Skład drużyn oraz ich osiągnięcia przedstawiła Prezes Polskiego Związku Warcabowego i Dyrektor Turnieju Magda Pawłowska.

POSŁUCHAJ

Magda Pawłowska przedstawiła pozytywne aspekty gry w warcaby oraz opowiedziała o ich znaczeniu w życiu codziennym.

POSŁUCHAJ

Szczegółowy plan rozgrywek oraz regulamin jest dostępny na stronie internetowej www.warcaby.pl
Wstęp na mistrzostwa jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu!

 

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowaAutor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”