Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama HOSPICJUM SANTA GALLA 1,5%

Mistrzostwa na wodzie

W Nieliszu odbyły się Mistrzostwa Służb Województwa Lubelskiego działających na wodzie. Impreza ta miała miejsce wczoraj (23 września) na terenie kąpieliska „Moczydło”.
Mistrzostwa na wodzie

Autor: Bartłomiej Surmacz

Piotr Synowiec, prezes Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego Województwa Lubelskiego w rozmowie z Bartłomiejem Surmaczem powiedział o celu organizacji tych zawodów.

 

POSŁUCHAJ

Jakie służby wodne wzięły udział w zmaganiach wodnych.

POSŁUCHAJ

Prezes Piotr Synowiec przedstawił poszczególne konkurencje.

 

POSŁUCHAJ

Sebastian Plewa ratownik WOPR, główny sędzia mistrzostw mówił o największym wyzwaniu uczestników.

POSŁUCHAJ

Piotr Błażewicz Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Rybackiej w Lublinie ocenił pozytywnie swoich zawodników.

POSŁUCHAJ

Zawody można zaliczyć do udanych, stwierdził komendant Błażewicz.

POSŁUCHAJ

Celem zawodów było także sprawdzenie posiadanych umiejętności w celu udzielania pomocy poszkodowanym na wodzie oraz propagowanie ratownictwa wodnego wśród społeczeństwa. Pierwsze miejsce w zawodach zdobyła drużyna Państwowej Straży Pożarnej z Biłgoraja, drugie miejsce Straż Graniczna z Chełma, a podium zamknęło WOPR z Lublina. W przyszłym roku mistrzostwa wojewódzkie mają się odbyć 16 czerwca.

 

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowaAutor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Warto posłuchać i oczywiście obejrzeć film Powołany 2.Data dodania komentarza: 22.03.2024, 13:52Źródło komentarza: "Powołany" - historia pisana życiem. Kulisy produkcji