Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 23:01
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

Konkurs o bł. Karolinie Kózkównie i św. Stanisławie Kostce

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprosiło chętną młodzież do udziału w I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy i Konkursie Plastycznym o bł. Karolinie Kózkównie i św. Stanisławie Kostce.
 Konkurs o bł. Karolinie Kózkównie i św. Stanisławie Kostce

Do tej pory odbywały się diecezjalne edycje konkursu, ale postanowiliśmy to zmienić – powiedział ks. Stanisław Książek, diecezjalny asystent KSM:

POSŁUCHAJ

Chętnych do udziału w konkursie z roku na rok przybywa.

POSŁUCHAJ

Konkurs Wiedzy adresowany był do uczniów szkół podstawowych kl. VII-VIII, szkół gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych. 19 listopada młodzież mogła sprawdzić swoją wiedzę na temat tych dwojga błogosławionych. Jak ocenili poziom konkursu?

POSŁUCHAJ

Po części pisemnej uczestnicy udali się na wspólną mszę św. a rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w SP nr 4 w Zamościu. Komu udało się uzyskać najwyższe noty? - informuje ks. Stanisław Książek:

POSŁUCHAJ

W edycji ogólnopolskiej konkursu wzięły udział 53 osoby. Warto było się potrudzić, bo na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody:

POSŁUCHAJ

Konkurs odbywał się pod hasłem 'Wierność bł. Karoliny Kózki i męstwo św. Stanisława Kostki”.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A