Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama NATLENOWANI

LZS podsumowanie roku

Powiatowe i Miejskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Zamościu w piątek (14.12) podsumowało rok swojej działalności.
LZS podsumowanie roku

Spotkanie członków, sympatyków i gości związanych ze sportem odbyło się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego przy ul. Przemysłowej 4 w Zamościu. Przedświąteczne posiedzenie Powiatowego i Miejskiego Zrzeszenia LZS połączone było ze spotkaniem opłatkowym.


Podczas spotkania podziękowania złożono instytucjom i sponsorom LZS-ów, którzy czynnie wspierają działalność sportową na ternie powiatu zamojskiego, o czym poinformował wiceprzewodniczący Rady Powiatowej LZS w Zamościu Krzysztof Pszenniak.

POSŁUCHAJ

O największych imprezach bieżącego roku powiedział Krzysztof Czerwieniec, racownik GOK Gminy Zamość.
POSŁUCHAJ

Gmina Zamość brała udział także w Igrzyskach Wojewódzkich.
POSŁUCHAJ

statystki zawodników biorących udział w wydarzeniach sportowych jest dowodem,ze aktywność ruchowa dla mieszkańców naszego regionu jest bardzo ważna.
POSŁUCHAJ

We współzawodnictwie sportowym wyróżniono najlepsze szkoły, gimnazja i gminy. Jakie szkoły podstawowe zostały najwyżej sklasyfikowane ?
POSŁUCHAJ

Jakie gimnazja okazały się najlepsze?
POSŁUCHAJ

W kategorii gmin sklasyfikowano trzynaście gmin.
POSŁUCHAJ

Radny województwa lubelskiego Arkadiusz Bratkowski przypomniał ,ze ze samorządowcy starają się wspiera działalność sportową.
POSŁUCHAJ

Arkadiusz Bratkowski dodał ,ze dzięki współzawodnictwu sportowemu rodzą się talenty.
POSŁUCHAJ

na terenie naszego miasta i powiatu sportowcy mają bardzo dobre warunki do trenowania rożnego rodzaju dyscyplin.
POSŁUCHAJ

Obecny na spotkaniu był także ks. Piotr Szeptuch, diecezjalny duszpasterz sportowców. Arkadiusz Bratkowski zwrócił uwag,ze ksiądz jako kapelan sportu, stara się także czynnie uczestniczyć w życiu sportowców. Dlatego na nadchodzący 2019 rok życzy Powiatowemu i Miejskiemu Zrzeszeniu Ludowe Zespoły Sportowe w Zamościu życzy dalszej kontynuacji działalności sportowej.
POSŁUCHAJ

Spotkanie zakończyła wspólna modlitwa za wszystkich działaczy i sportowców, ale także bliskich, którzy już odeszli
POSŁUCHAJ

Na zakończenie obrad zaproszeni goście poznali także kalendarz zbliżających się wydarzeń sportowych na przyszły rok oraz wspólny opłatek. Podziękowania za wsparcie i wszechstronną pomoc w realizacji imprez sportowo-rekreacyjnych organizowanych przez Powiatowe i Miejskie Zrzeszenie LZS w 2018 roku otrzymało także nasze radio.

 

Rozmowa z radnym województwa lubelskiego Arkadiuszem Bratkowskim.

POSŁUCHAJPodziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A