Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama

Bezpłatne zajęcia przy muzyce

Zumba to trening ruchowy wykonywany przy muzyce.
Bezpłatne zajęcia przy muzyce

W Zamojskim Domu Kultury w sobotę (15.12) odbyły się bezpłatne zajęcia z zumby, w których mogli  wziąć udział wszyscy chętni.

POSŁUCHAJ

Instruktorka Zumby Aneta Kicuł, która od pięciu lat zajmuje się zajęciami ruchowymi wykonywanymi w rytm muzyki przyznała, że zumba adresowana jest do każdego, a najważniejszy jest ruch poprzez zabawę.
POSŁUCHAJ

Zumbę można trenować niezależnie od wieku. Dlatego Aneta Kicuł zaprasza do tej aktywności  wszystkie osoby zainteresowane.
POSŁUCHAJ

Dlaczego zorganizowano bezpłatne zajęcia z zumby? Zdaniem doświadczonej instruktorki w dzisiejszych dobie cywilizacji mało mamo czasu mamy dla siebie, dlatego każdą wolną chwilę powinniśmy spędzać aktywnie, by dostarczyć organizmowi dodatkowej dawki energii.
POSŁUCHAJ

Zumba to zajęcia ruchowe wykonywane w rytm muzyki. Jednak dla osób początkujących zgarnie ruchu w w rytm muzyki nie jest łatwą umiejętnością. A co z osobami które nie maja słuchu?
POSŁUCHAJ

Jakie są ogólne korzyści płynące z trenowania zumby?
POSŁUCHAJ

Zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. W zajęciach uczestniczyły nie tylko kobiety, ale także jeden mężczyzna.

Video prezentujące zajęcia z zumby

Kliknij aby odtworzyć

Kliknij aby odtworzyć

Kliknij aby odtworzyć

Rozmowa na temat zumby z licencjonowaną instruktorką, Anetą Kiciuł.

POSŁUCHAJ



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: PielgrzymTreść komentarza: O miłosierdzie boże nad Polską. O skuteczna obronę polskich granic. O pokój w Polsce, na Ukrainie I na całym świecie. Za ks.prymasa polski. Amen.Data dodania komentarza: 10.09.2025, 22:55Źródło komentarza: 4.04.2017 parafia pw. św. Brata Alberta w ZamościuAutor komentarza: Grażyna Amrosz-ŁomnickaTreść komentarza: Fantastyczny pomysł, który już widać, że się sprawdził. Byłam częścią tych spotkań w dawnych czasach. Wspaniały powrót do tradycji roztoczańskich ognisk, który czyni ten region jeszcze atrakcyjniejszym. Brawo za pomysł i organizację dla Karoliny Kukiełka i wszystkich zaangażowanych! Cudnie było!Data dodania komentarza: 1.09.2025, 07:36Źródło komentarza: Śpiewanie na polanie w Górecku StarymAutor komentarza: NikolaTreść komentarza: 👍🏾Data dodania komentarza: 7.08.2025, 18:11Źródło komentarza: "Dzień Dobra Caritas 2025"Autor komentarza: ZamosciankaTreść komentarza: Pani Małgosia to nasz skarb narodowy!Data dodania komentarza: 25.07.2025, 16:48Źródło komentarza: Małgorzata FarionAutor komentarza: Teresa i MieczyslawTreść komentarza: Szcęść Boże w drodze. Uklondla MatuchnyData dodania komentarza: 1.07.2025, 11:02Źródło komentarza: Łukowscy pielgrzymi w drodze do Pani RoztoczaAutor komentarza: Józefa z HrubieszowaTreść komentarza: dużo.zdrowia wam pielgrzymi chrubieszowscy Niech Matuchna Krasnobrodzka otuli was swoim matczynym płaszczem niech łogosławi wam i waszym rodzinom w codzienmym jakze trudnym.zyciu niech błogosławi księdzu w posłudze kapłanskiej przez całe zycie dozo zdrowia i wytrwałoscj po.odlcie się i zamnie ja niestety niemoge wziąc udziału w pieszej pielgrzymce a szkoda poniewarz mieszkam.pozagranico polski juz 28 lat ale jako.dziecko co roku jezdziłam do krasnobrodu na odpust bardzo ładne miejsce ale jak wiadomo pracy niemaData dodania komentarza: 27.06.2025, 17:06Źródło komentarza: Piesza pielgrzymka z Hrubieszowa do Krasnobrodu 2024