Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama HERMANOS

Ferie - wspólne zabawy z dziećmi

Ferie już niebawem, a to czas odpoczynku dzieci od zajęć szkolnych.
Ferie - wspólne zabawy z dziećmi

Autor: źródło: unsplash

Chociaż przedszkola są placówkami nieferyjnymi i funkcjonują normalnie, to wiele dzieci pozostaje podczas ferii w domu. Jest to czas, który warto efektywnie i ciekawie spędzić wspólnie z dzieckiem.
Pedagog Jolanta Śmigoń w rozmowie z naszym radiem tłumaczy, jak zaangażować dziecko do rozwijających zabaw w domu podczas ferii i nie tylko.
 
POSŁUCHAJ
 
Kolejnym pomysłem może być zaangażowanie dzieci w gry planszowe.
POSŁUCHAJ
 
Jolanta Śmigoń zwraca szczególną uwagę na to, że czas spędzony wspólnie z dzieckiem jest bardzo ważny i w przyszłości na pewno będzie miał swoje dobre owoce.
 
POSŁUCHAJ
 
O innych sposobach na efektywne i ciekawe spędzenie czasu z dzieckiem podczas ferii i nie tylko, będą mogli państwo usłyszeć w magazynie informacyjnym CPD dziś o godz 16.35. Informacje o tym są również dostępne na naszej stronie internetowej www.radiozamosc.pl

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Tolek.Treść komentarza: Po pierwsze -primo :młodzi sportowcy są najważniejsi oraz ich trenerzy-instruktorzy-wychowawcy. Nas kibiców sportowych cieszą wyniki osiągnięte przez sportowców oraz pomoc jaką Włodarze gminy udzielają tym młodym ludziomData dodania komentarza: 13.06.2024, 23:52Źródło komentarza: Gminna Gala Sportu 2024Autor komentarza: gośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu w posłudze kapelana.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 22:37Źródło komentarza: Ks. Karol JędruszczakAutor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: qwertyTreść komentarza: Nareszcie trochę normalniejData dodania komentarza: 15.05.2024, 11:01Źródło komentarza: Zamość: Zmiana organizacji ruchuAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFM