Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STORM - sklep firmowy

Sportowcy na ferie przyjadą do Zamościa

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu to obiekty sportowe tj.: nowoczesna wielofunkcyjna hala tenisowa, duża hala sportowa, siłownia, boiska do piłki nożnej i siatkowej, sala mat, obiekty lekkoatletyczne, lodowisko oraz kryta pływalnia.
Sportowcy na ferie przyjadą do Zamościa

Baza obiektów sportowych cieszy się ogromnym zainteresowaniem ponieważ w okresie szkolnym z obiektów korzystają uczniowie zamojskich szkół podstawowych i liceów oraz studenci, a także zawodnicy klubów sportowych. Natomiast na krytą pływalnię czy siłownię uczęszczają głównie klienci indywidualni.
Zamojski OSiR to nie tylko obiekty sportowe, ale także baza noclegowa, czyli hotel z którego przez cały rok korzystają sportowcy, trenerzy oraz turyści. W roku ubiegłym hotel został odremontowany, o czym powiedziała zastępca dyrektora zamojskiego OSiR, Magdalena Magryta.

POSŁUCHAJ

Z hotelu i zaplecza sportowego chętnie korzystają grupy zawodników, którzy przyjeżdżają do Zamościa z terenu całej Polski.
Obiekty sportowe oblegane są szczególnie w czasie wakacji i zimowych ferii.

Dyrektor zamojskiego OSiR, Matusze Ferens przyznał, że wszystkie miejsca noclegowe na zbliżające się ferie są już zarezerwowane.

POSŁUCHAJ

Z jakich obiektów będą korzystać dzieci i młodzież, którzy przyjadą do Zamościa?

POSŁUCHAJ

W tym roku gościć będziemy grupy zawodników, którzy już wcześniej trenowali w naszym mieście.
POSŁUCHAJ

Feriowicze korzystać będą z boisk piłkarskich, basenu, lodowiska, siłowni oraz nowoczesnej wielofunkcyjnej hali tenisowej i sali mat.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFMAutor komentarza: Agnieszka BielakTreść komentarza: Cieszę się bardzo z tego odkrycia i wierzę, że w tych zabytkowych murach ukrych jest jeszcze wiele skarbów i tajemnic, które zostaną odkryte wraz z odbudową kościoła.Data dodania komentarza: 03.05.2024, 11:52Źródło komentarza: Zaskakujące odkrycia w parafii DubAutor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowa