Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama PSONI Zamość

Centrum Diagnostyki Onkologicznej NU-MED - dzień otwarty

W związku z obchodami Światowego Dnia Walki z Rakiem, Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej NU-MED w Zamościu wraz ze Szpitalem Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II zorganizował dzień otwarty.
 Centrum Diagnostyki Onkologicznej NU-MED - dzień otwarty

2 lutego (sobota) Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej NU-MED było otwarte dla każdego.

Można było skorzystać z bezpłatnych konsultacji  lekarskich w zakresie: urologii, ginekologii, spotkać się z chirurgiem, onkologiem klinicznym, onkologiem radioterapeutą, internistą oraz dietetykiem. Była też możliwość skorzystania z podstawowych badań diagnostycznych oraz wysłuchania wykładów tematycznych. Co się znalazło w programie białej soboty powiedział dr Krzysztof Patyra, dyrektor medyczny Ośrodka NU-MED i kierownik Zakładu Radioterapii:

POSŁUCHAJ

Takie dni otwarte to szansa na zasięgnięcie wiedzy i przebadanie się. To nie są spotkania tylko dla osób chorych lub już w kierunku nowotworów zdiagnozowanych, ale również dla zdrowych – podkreślił Krzysztof Patyra:

POSŁUCHAJ

Centrum NU-MED prowadzi programy profilaktyczne w kierunku wczesnego wykrywania nowotworów szyjki macicy, raka piersi, czy jelita. 

POSŁUCHAJ

NU-MED działa w ścisłej współpracy ze Szpitalem Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II:

POSŁUCHAJ

Potrzebę organizowania takich dni otwartych potwierdzili sami pacjenci:

POSŁUCHAJ

Ta placówka jest niezbędna, bo potrzeby stale rosną – podkreślił Marek Lipiec, zastępca dyr. ds. lecznictwa w Szpitalu JPII w Zamościu:

POSŁUCHAJ

Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej NU-MED znajduje się na Alejach Jana Pawła II 10 w Zamościu (za szpitalem papieskim).Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze