Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

Centrum Diagnostyki Onkologicznej NU-MED - dzień otwarty

W związku z obchodami Światowego Dnia Walki z Rakiem, Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej NU-MED w Zamościu wraz ze Szpitalem Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II zorganizował dzień otwarty.
 Centrum Diagnostyki Onkologicznej NU-MED - dzień otwarty

2 lutego (sobota) Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej NU-MED było otwarte dla każdego.

Można było skorzystać z bezpłatnych konsultacji  lekarskich w zakresie: urologii, ginekologii, spotkać się z chirurgiem, onkologiem klinicznym, onkologiem radioterapeutą, internistą oraz dietetykiem. Była też możliwość skorzystania z podstawowych badań diagnostycznych oraz wysłuchania wykładów tematycznych. Co się znalazło w programie białej soboty powiedział dr Krzysztof Patyra, dyrektor medyczny Ośrodka NU-MED i kierownik Zakładu Radioterapii:

POSŁUCHAJ

Takie dni otwarte to szansa na zasięgnięcie wiedzy i przebadanie się. To nie są spotkania tylko dla osób chorych lub już w kierunku nowotworów zdiagnozowanych, ale również dla zdrowych – podkreślił Krzysztof Patyra:

POSŁUCHAJ

Centrum NU-MED prowadzi programy profilaktyczne w kierunku wczesnego wykrywania nowotworów szyjki macicy, raka piersi, czy jelita. 

POSŁUCHAJ

NU-MED działa w ścisłej współpracy ze Szpitalem Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II:

POSŁUCHAJ

Potrzebę organizowania takich dni otwartych potwierdzili sami pacjenci:

POSŁUCHAJ

Ta placówka jest niezbędna, bo potrzeby stale rosną – podkreślił Marek Lipiec, zastępca dyr. ds. lecznictwa w Szpitalu JPII w Zamościu:

POSŁUCHAJ

Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej NU-MED znajduje się na Alejach Jana Pawła II 10 w Zamościu (za szpitalem papieskim).Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A