Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Jan Sowiński

pasjonat aktywnego spędzania czasu wolnego
Jan Sowiński

Od kiedy w Zamościu powstał Dzienny Dom Senior + przy ul. Królowej Jadwigi 8 osoby w wieku 60 + czas wolny mogą spędzać na różnego rodzaju zajęciach m.in.: wykładach z interesującymi osobami, czytaniu książek, zajęciach fizycznych czy wycieczkach plenerowych.

Jan Sowiński, uczestnik Dziennego Domu Senior + chętnie bierze udział w zajęciach na basenie i treningach nordic walking. Zwieńczeniem marszów z kijami są różnego rodzaju zawody organizowane w Polsce i za granicą, w których aktywnie biorą udział uczestnicy Dziennego Domu Senior +.

W audycji Rozmowa dnia Jan Sowiński mówi o ulubionych formach spędzania czasu wolnego jakimi są bieganie czy ćwiczenia na siłowni. Jan Sowiński jest dowodem, że aktywnym można być w każdym wieku i na podjecie wyzwania jakim jest trening nigdy nie jest za późno. Na swoim koncie ma liczne sportowe sukcesy m. in ukończył siedem maratonów, a w czasie wolnym hartuje swój organizm przez morsowania z Zamojskim Klubem Morsa. W rozmowie usłyszymy jakie korzyści zdrowotne wynikają z morsowania, jaki jest średni czas przebywania w wodzie i jakie emocje towarzyszą zetknięciu z zimna wodą. Każdy może być morsem, zatem wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy w najbliższą niedzielę (10.02) nad zamojski Zalew Miejskim. Stamtąd miłośnicy zimnych kąpieli wodnych pojadą na wspólnie morsowanie nad zalew do Nielisza.

POSŁUCHAJ


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Maria Lucyna Darda Treść komentarza: Dziękuję niezwykle sympatycznej Pani redaktor Annie Niderla-Kadach za profesjonalnie stawiane pytania i wyrozumiałość dla wyróżnionych osób, którym trema odbierała głos. Data dodania komentarza: 16.06.2026, 21:55 Źródło komentarza: Zasłużeni dla Lubyczy Autor komentarza: Podpis Treść komentarza: Super!!!! NAJLEPSZA PANI Data dodania komentarza: 22.05.2026, 08:28 Źródło komentarza: Anna Łyś Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Pozdrowienia dla Pani Eweliny Data dodania komentarza: 10.05.2026, 13:42 Źródło komentarza: dr Ewelina Lilia Polańska Autor komentarza: Bogusława z Zamościa Treść komentarza: Bogu niech będzie dzięki za pontników Terespola Wyglądają jak kolorowe ptaki Przydało by się więcej takich zagorzałych pontników Można by było za rok połączyć siły. Wsteczny że z innych parafii dojadą potnicy. Wszystko w wolność dzieci Bożych - Amen Maryjo prowadź nas wszystkich wspólną drogą do Jezusa 💕 Święty Stanisławie patronie Polski módl się za nami i wypraszaj dla całego narodu potrzebne łaski przez serce Matki Bożej królowej Polski - Amen. 💓 💏 🤗 🙏 Idąc z Maryją nie pomylisz drogi!!!!! Zaśpiewajmy razem tą piękną pieśń i spotkajmy się za rok w Tereszpolu Szczęść Boże i Ave Maryja!!!!! 🕊️ 🤱 ❤️‍🔥 🙏 Data dodania komentarza: 8.05.2026, 12:49 Źródło komentarza: Tereszpol. Pielgrzymka do Górecka Kościelnego Autor komentarza: MM Treść komentarza: Piękna inicjatywa. Popieram. Data dodania komentarza: 5.05.2026, 20:23 Źródło komentarza: Ogólnopolskie spotkanie Wojowników Maryi w Leżajsku Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Super! Data dodania komentarza: 25.04.2026, 09:29 Źródło komentarza: Warsztaty kowalskie w Nowosiółkach