Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

Konrad Firek

prezes KS "Agros" Zamość
Konrad Firek

KS „Agros” Zamość trenuje zawodników w sześciu sekcjach sportowych:
- lekkiej atletyce,
- łucznictwie,
- kolarstwie.

Wśród grona naszych zawodników mamy reprezentantów, którzy na ogólnopolskich mistrzostwach znajdują się w czołówce najlepszych. Z trenowaniem sportu wiąże się wiele korzyści ponieważ nawiązują się nowe przyjaźnie, a sport kształtuje psychikę i osobowość każdego młodego człowieka. Ciężka praca i czas spędzany na hali czy stadionie kształtuje cechy charakteru tj. dążenie do celu, czy determinację. Trenowanie w klubie jest bezpłatne, jedynie od zawodników pobierana jest roczna składka członkowska, która wynosi 30 zł od dziecka i 60 zł od osoby pełnoletniej (opłata obejmuje ubezpieczenie).
 

Jakie sekcje cieszą się największym zainteresowaniem wśród grona dzieci i młodzieży oraz ile razy w tygodniu i gdzie odbywają się treningi? A jak wyglądają sprawy formalne dotyczące naboru do poszczególnych sekcji klubu? Na te pytania i inne w "Rozmowie Dnia" odpowiedzi udzieli Konrad Firek, prezes KS "Agros" Zamość.

POSŁUCHAJ


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A