Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 05:14
Reklama SADEX

Konrad Firek

prezes KS "Agros" Zamość
Konrad Firek

KS „Agros” Zamość trenuje zawodników w sześciu sekcjach sportowych:
- lekkiej atletyce,
- łucznictwie,
- kolarstwie.

Wśród grona naszych zawodników mamy reprezentantów, którzy na ogólnopolskich mistrzostwach znajdują się w czołówce najlepszych. Z trenowaniem sportu wiąże się wiele korzyści ponieważ nawiązują się nowe przyjaźnie, a sport kształtuje psychikę i osobowość każdego młodego człowieka. Ciężka praca i czas spędzany na hali czy stadionie kształtuje cechy charakteru tj. dążenie do celu, czy determinację. Trenowanie w klubie jest bezpłatne, jedynie od zawodników pobierana jest roczna składka członkowska, która wynosi 30 zł od dziecka i 60 zł od osoby pełnoletniej (opłata obejmuje ubezpieczenie).
 

Jakie sekcje cieszą się największym zainteresowaniem wśród grona dzieci i młodzieży oraz ile razy w tygodniu i gdzie odbywają się treningi? A jak wyglądają sprawy formalne dotyczące naboru do poszczególnych sekcji klubu? Na te pytania i inne w "Rozmowie Dnia" odpowiedzi udzieli Konrad Firek, prezes KS "Agros" Zamość.

POSŁUCHAJ


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Jadwiga z rodziny GreniukTreść komentarza: Miło poczytać historii o Dubie,tutaj byli ochrzczeni dzieci mojego pradziadka Józefa Greniuka,mój dziadek to Paweł Greniuk ,miał dużo rodzeństwa.Mieszkam obecnie na ziemiach odzyskanych,zbieram informacje do drzewa genealogicznego rodziny Greniuk.Data dodania komentarza: 03.07.2024, 08:57Źródło komentarza: Bogata historia parafii DubAutor komentarza: KatolikTreść komentarza: Gratuluję że się uda uratować zabytek który jest naszą polską historiąData dodania komentarza: 28.06.2024, 16:51Źródło komentarza: Ostania Msza święta sprawowana w kościele w DubieAutor komentarza: Tolek.Treść komentarza: Po pierwsze -primo :młodzi sportowcy są najważniejsi oraz ich trenerzy-instruktorzy-wychowawcy. Nas kibiców sportowych cieszą wyniki osiągnięte przez sportowców oraz pomoc jaką Włodarze gminy udzielają tym młodym ludziomData dodania komentarza: 13.06.2024, 23:52Źródło komentarza: Gminna Gala Sportu 2024Autor komentarza: gośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu w posłudze kapelana.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 22:37Źródło komentarza: Ks. Karol JędruszczakAutor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do Krasnobrodu