Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama HOSPICJUM SANTA GALLA 1,5%

Charytatywny maraton zumby w Zamościu

W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu w niedzielę (17.02) w godz. 14.00 – 17.00 odbędzie się charytatywny Maraton zumby dla Zamościanki Marleny Król, która choruje na dystrofię mięśniową.
Charytatywny maraton zumby w Zamościu

Na wydarzenie serdecznie zaprasza dyrektor zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Mateusz Ferens.

POSŁUCHAJ

Ci, którzy przyjdą na imprezę będą mieli okazję potańczyć i poćwiczyć z kilkoma instruktorami zumby. Zajęcia poprowadzą Jolanta Głowacz, Beata Kulczyńska, Irmina Pedo, Zofia Badach, Monika Kurowska, Kinga Organista i Agnieszka Wypijacz oraz gość specjalny Sebastian Kubik. Organizatorzy maratonu Damian Sołtys i instruktorka zumby Agnieszka Wypijacz powiedziała o korzyściach wynikających z zumby.
POSŁUCHAJ

Oprócz zumby przewidziano także inne atrakcje:licytacje, a w godz. 17.00 – 20.00 na scenie zawitają gwiazdy.
POSŁUCHAJ

Cegiełka na maraton zumby wynosi 20 zł, a zebrane środki finansowe będą przeznaczone na leczenie Marleny Król.
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowaAutor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Warto posłuchać i oczywiście obejrzeć film Powołany 2.Data dodania komentarza: 22.03.2024, 13:52Źródło komentarza: "Powołany" - historia pisana życiem. Kulisy produkcji