Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

Modernizacja obiekótw sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu to obiekty sportowe: nowoczesna wielofunkcyjna hala tenisowa, duża hala sportowa, siłownia, boiska do piłki nożnej i siatkowej, sala mat oraz obiekty lekkoatletyczne.
Modernizacja obiekótw sportowych

W bieżącym 2019 roku przewidziano wiele inwestycji na rozwój i rozbudowę infrastruktury kompleksów sportowych zamojskiego OSiR-u. Na ten cel miasto Zamość zgłosiło obiekty sportowe OSiR do „Programu inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu", który finansuje Ministerstwo Sportu i Turystyki. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z założonym planem obiekty sportowe, które znajdują się przy ul. Królowej Jadwigi 8 tj. stadion czy budynek sanitarno – szatniowy zostaną zmodernizowane. Więcej na temat programu powiedział dyrektor zamojskiego OSiR, Mateusz Ferens.

POSŁUCHAJ

Program będzie składał się z trzech etapów.
POSŁUCHAJ

Drugi z nich dotyczyć będzie przebudowy stadionu, przy ul. Kr Jadwigi 8, który służyć będzie zarówno lekkoatletom jak i piłkarzom.
POSŁUCHAJ

Trzeci etap dotyczyć będzie boiska piłkarskiego ze sztuczna nawierzchnią. Piłka nożna w naszym mieście cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, a na treningi piłkarskie uczęszczają małe dzieci, szczególnie chłopcy. Aby dzieci i młodzież mogły trenować tę dyscyplinę sportu przez cały rok nowoczesne boisko piłkarskie będzie zadaszone.Prawdopodobnie zlokalizowane będzie na terenie zamojskiego OSiR-u, przy ul. Królowej Jadwigi 8, gdzie kiedyś znajdował się otwarty basen, lub w miejscu gdzie obecnie umiejscowione są boiska do piłki siatkowej.
POSŁUCHAJ

Celem „Programu inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu” jest rozwój bazy obiektów sportowych dla zapewnienia odpowiednich warunków szkolenia i treningu sportowców i organizacji zawodów.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowaAutor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”