Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama HERMANOS

Zamojski OSiR zaprasza na piłkarski turniej

Od poniedziałku (11.02) ferie rozpoczęły się w województwach łódzkim, podkarpackim, pomorskim, śląskim i lubelskim. Dla uczniów ferie to wolny czas od codziennych obowiązków szkolnych.
Zamojski OSiR zaprasza na piłkarski turniej

Dla mieszkańców naszego miasta okazją do atrakcyjnego spędzenia czasu wolnego w czasie ferii jest lodowisko, które usytuowane jest na płycie Rynku Wielkiego w Zamościu. Od tego roku dodatkową atrakcją na lodowisku jest grająca z głośników muzyka. Wejście na lodowisko odbywa się o pełnych godzinach. Bilety można nabyć w Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej, a osoby, które nie posiadają własnych łyżew mogą skorzystać z wypożyczalni. Te placówki mieszczą się przy płycie lodowiska. Zamojski Ośrodek Sportu i Rekreacji z okazji ferii przygotował dla dzieci i młodzież dużo atrakcji. Za nami już „Turniej szachowy o Puchar Dyrektora OSiR”, który odbył się (9.02) w sali konferencyjnej przy Dziennym Domu Senior+ oraz „Walentynkowy Bal Karnawałowy”, który został zorganizowany (14.02) na tafli lodowiska. Do najbliższych wydarzeń jakie przygotował dla najmłodszych zamojski OSiR można zaliczyć także „Turniej w halowej piłce nożnej o Puchar Dyrektora OSiR”, który odbędzie się w niedzielę (24.02) o godz. 9.00 w hali sportowo-widowiskowej OSiR, ul. Królowej Jadwigi 8. Na turniej serdecznie zaprasza dyrektor zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Mateusz Ferens.

POSŁUCHAJ

Turniej adresowany jest do zawodników powyżej 16-tego roku życia. 10 - osobowym zespołom wręczone będą puchary i nagrody niespodzianki.
POSŁUCHAJ

Do zapisów na turniej serdecznie zaprasza pracownik zamojskiego OSiR, Rafał Turczyn.
POSŁUCHAJ

W czasie ferii OSiR przygotował także darmowe wejściówki na basen, które można odebrać zakupując bilet wstępu na lodowisko.
POSŁUCHAJ

Wszystkich feriowiczów zachęcamy do aktywnego spędzania czasu wolnego z OSiR-em.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Tolek.Treść komentarza: Po pierwsze -primo :młodzi sportowcy są najważniejsi oraz ich trenerzy-instruktorzy-wychowawcy. Nas kibiców sportowych cieszą wyniki osiągnięte przez sportowców oraz pomoc jaką Włodarze gminy udzielają tym młodym ludziomData dodania komentarza: 13.06.2024, 23:52Źródło komentarza: Gminna Gala Sportu 2024Autor komentarza: gośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu w posłudze kapelana.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 22:37Źródło komentarza: Ks. Karol JędruszczakAutor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: qwertyTreść komentarza: Nareszcie trochę normalniejData dodania komentarza: 15.05.2024, 11:01Źródło komentarza: Zamość: Zmiana organizacji ruchuAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFM