Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 20:20
Reklama Zamojska Fundacja Kapitału Społecznego

Miejskie klimaty w Zamościu

O zmianach klimatu mówi się coraz częściej i coraz głośniej. Zanieczyszczone powietrze, przegrzewanie miast czy ekstremalne zjawiska pogodowe. To wszystko ma negatywny wpływ nie tylko na nas, ale i na klimat. Takie zjawiska występują również w Zamościu.
Miejskie klimaty w Zamościu

Dlatego właśnie w tym mieście powstaje pionierski program środowiskowy – powiedziała Anna Hincz, Fundacja Veolia Polska.

POSŁUCHAJ

Pierwszym etapem były warsztaty z mieszkańcami miasta oraz przedstawicielami organizacji pozarządowych i urzędników.

POSŁUCHAJ

Zamość jest pierwszym miastem, w którym program będzie realizowany.

POSŁUCHAJ

Więcej informacji znaleźć można na stronie: www.miejskieklimaty.pl Program jest efektem współpracy międzysektorowej. Prowadzony jest we współpracy z Urzędem Miasta w Zamościu i Pracownią Miejską z Konina.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Jadwiga z rodziny GreniukTreść komentarza: Miło poczytać historii o Dubie,tutaj byli ochrzczeni dzieci mojego pradziadka Józefa Greniuka,mój dziadek to Paweł Greniuk ,miał dużo rodzeństwa.Mieszkam obecnie na ziemiach odzyskanych,zbieram informacje do drzewa genealogicznego rodziny Greniuk.Data dodania komentarza: 03.07.2024, 08:57Źródło komentarza: Bogata historia parafii DubAutor komentarza: KatolikTreść komentarza: Gratuluję że się uda uratować zabytek który jest naszą polską historiąData dodania komentarza: 28.06.2024, 16:51Źródło komentarza: Ostania Msza święta sprawowana w kościele w DubieAutor komentarza: Tolek.Treść komentarza: Po pierwsze -primo :młodzi sportowcy są najważniejsi oraz ich trenerzy-instruktorzy-wychowawcy. Nas kibiców sportowych cieszą wyniki osiągnięte przez sportowców oraz pomoc jaką Włodarze gminy udzielają tym młodym ludziomData dodania komentarza: 13.06.2024, 23:52Źródło komentarza: Gminna Gala Sportu 2024Autor komentarza: gośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu w posłudze kapelana.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 22:37Źródło komentarza: Ks. Karol JędruszczakAutor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do Krasnobrodu