Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STORM - sklep firmowy

Ligowe punkty dla Legionowa

Na hali zamojskiego OSiR w sobotę (16.03) odbył się mecz MKS Padwa Zamość z KPR Legionowo. Szczypiorniści Padwy na własnym parkiecie przegrali z rywalami z Legionowa, a wynik meczu zakończył się 9. bramkowa przewagą 24:33.
Ligowe punkty dla Legionowa

W poprzednim meczu z Legionowem to Zamościanie dopisali sobie trzy punkty do ligowego dorobku. Jednak w tym meczu gra była pełna zaskakujących i niespodziewanych zwrotów akcji. Sobotni mecz podsumował trener Padwy, Marcin Czerwonka.

POSŁUCHAJ

W czterech poprzednich meczach szczypiorniści Padwy Zamość odnieśli komplet zwycięstw. Zdaniem trenera Marcina Czerwonki forma zawodników jest dobra. Jednak przewaga bramkowa świadczy,m że należy popracować nad kilkoma błędami gry.

POSŁUCHAJ

Za przyszła sobotę (23.03) o godz. 18.00 Padwa zagra wyjazdowy mecz, a rywalem naszych zawodników będzie Klub Sportowy Zakładów Ostrowieckich Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski.

POSŁUCHAJ

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski to wymagający i trudny przeciwnik. Jednak Zawodnicy Padwy zrobią wszystko, aby w najbliższym meczu udowodnić kibiciom, że są lepsi.

POSŁUCHAJ

Treningi szczypiornistów odbywają się pięć razy w tygodniu. Marcin Czerwonka dodał, że treningi nie będą się różnic od dotychczasowych zajęć.

POSŁUCHAJ

Za dwa tygodnie, a więc w sobotę (30.03) o godz. 18.00 MKS Padwa Zamość zagra z PWSZ Tarnów.
POSŁUCHAJ

W sporcie dużo zależy od szczęścia, zatem liczymy, że w kolejnym meczu Zamościanie z Ostrowca przywiozą komplet punktów. Na mecze zapraszamy wszystkich sympatyków piłki ręcznej. Początek najbliższego spotkania kibice obejrzą o godz. 18.00.
 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFMAutor komentarza: Agnieszka BielakTreść komentarza: Cieszę się bardzo z tego odkrycia i wierzę, że w tych zabytkowych murach ukrych jest jeszcze wiele skarbów i tajemnic, które zostaną odkryte wraz z odbudową kościoła.Data dodania komentarza: 03.05.2024, 11:52Źródło komentarza: Zaskakujące odkrycia w parafii DubAutor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowa