Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama PSONI Zamość

MKS Padwa Zamość szykuje się do kolejnego meczu

W Ostrowcu Świętokrzyskim w ubiegła sobotę (23.03) szczypiorniści Padwy Zamość pokonali KSZO Odlewnię Ostrowiec Świętokrzyski, a wynik meczu zakończył się pięciobramkową przewagą 23:28.
MKS Padwa Zamość szykuje się do kolejnego meczu

Rywali był wymagającym i trudnym przeciwnikiem, a już  w najbliższą sobotę (30.03) o godz. 18.00 Padwa Zamość zagra z liderem tabeli PWSZ-em Tarnów. Na mecz zaprasza trener Padwy, Marcin Czerwonka.

POSŁUCHAJ

W sporcie dużo zależy od szczęścia,  zatem liczymy, że w kolejnym meczu Zamościanie zdobędą komplet punktów. Na mecze zapraszamy wszystkich sympatyków piłki ręcznej. Początek sobotniego spotkania kibice obejrzą o godz. 18.00 na hali widowiskowo – sportowej OSiR w Zamościu. Bilety będą dostępne od czwartku w recepcji Zamojskiego OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu,  o czym informuje wiceprezes MKS Padwa Zamość, Sławomir Tór.
POSŁUCHAJ

Mecz z Tarnowem będzie przedostatnim domowym spotkaniem. MKS Padwa Zamość prowadzi zapisy najmłodszych kibiców do wyprowadzania zawodników na kolejny, sobotni mecz. Zgłoszenia można kierować w wiadomości prywatnej w profilu MKS Padwa Zamość na Facebooku. Próba przed meczem zaplanowana jest w piątek (29.03 ) o godz. 18:30. Zachęcamy gorąco!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowaAutor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”