Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

Strajk nauczycieli w Zamościu

Dzisiaj o godzinie 8.00 rozpoczął się strajk nauczycieli. W Zamościu strajkują prawie wszystkie szkoły i przedszkola.
Strajk nauczycieli w Zamościu

Autor: źródło: pixabay

Postulaty są niezmiennie te same – zaznaczył Mariusz Stępora, nauczyciel języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 2 w Zamościu.

POSŁUCHAJ

Nauczyciele łączą swoje siły, niezależnie w od tego do jakiego związku zawodowego należą.

POSŁUCHAJ

W bardzo trudnej sytuacji są rodzice oraz uczniowie klas ósmych szkół podstawowych oraz klas trzecich gimnazjum, ze względu na to, że zbliżają się egzaminy kończące ich etap edukacji.

POSŁUCHAJ

W Szkole Podstawowej nr 2 w Zamościu zajęcia odbywają się w świetlicy. Co prawda uczniów przyszło niewielu. W szkołach ponadgimnazjalnych sytuacja jest podobna, uczniowie po prostu nie przyszli do szkoły – podkreślił Andrzej Pogudz, nauczyciel historii i wos w II Liceum Ogólnokształcącym w Zamościu.

POSŁUCHAJ

Strajkują wszystkie szkoły podstawowe i ponadgimnazjalne oraz licea w Zamościu. Nie strajkują: SOSW, Bursa Międzyszkolna nr 2, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Centrum Kształcenia Praktycznego. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A