Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 22:01
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu-Zdroju

Świadectwo 'Wyrwanych z niewoli'

Może te rekolekcje mogą być dla ciebie czasem przełomu – spróbuj. Pozwól Bogu, by dotknął twoich ran tak, jak dotknął moich  – mówił do młodych zgromadzonych w zamojskiej katedrze Piotr Zalewski, jeden z artystów z zespołu 'Wyrwani z niewoli”.
Świadectwo 'Wyrwanych z niewoli'
Autor: fot.ks Jacek Rak

Spotkanie odbyło się w ramach trwających w katedrze rekolekcji wielkopostnych i poprzedzało koncert 'Wyrwanych z niewoli”, zaplanowany na wieczór. Wykonawcy hip-hopu dzielili się z młodymi ludźmi tym, jak Pan Bóg zmienił ich życie. 

POSŁUCHAJ

Najtrudniej jest stanąć w prawdzie o sobie – przyznaje Jacek 'Heres” Zajkowski.

POSŁUCHAJ

Czy słowa artystów przekonały zamojską młodzież? Wydaje się, że tak.

POSŁUCHAJ

Jacek 'Heres” Zajkowski i Piotr Zalewski jako 'Wyrwani z niewoli” dzielą się świadectwem swojego nawrócenia już od kilku lat. Przypomnijmy, że  ich koncert odbędzie się o godz. 18.00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu. Wstęp jest wolny.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A