Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama NATLENOWANI

Biegi przełajowe

Otwarte Mistrzostwa Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego LZS w biegach przełajowych odbyły się w środę (24.04) na obiektach zielonych obok kortów tenisowych KT „Return” w Zamościu.
Biegi przełajowe

Zawody adresowane były do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Przeważająca część młodzieży, która wzięła udział w zawodach przyjechała z okolicznych miejscowości, o czym poinformował Marek Kucharski, trener KS Agros Zamość.

POSŁUCHAJ

Nauczyciel wychowania fizycznego ze Starego Zamościa, Paweł Lewandowski przyznał, że uczniowie chętnie wzięli udział w zawodach.

POSŁUCHAJ

W rywalizacjach biegowych na dystansach 300, 600, 800 i 1600 m z zaangażowaniem uczestniczyła młodzież szkolna.

POSŁUCHAJ

Indywidualni zwodnicy otrzymali medale i dyplomy, a najlepsze szkoły okazałe puchary. Jakie szkoły okazały się najlepsze?

POSŁUCHAJ

Głównymi celami wydarzenia były:
- popularyzacja biegów przełajowych wśród dzieci i młodzieży na terenie miasta Zamość i powiatu zamojskiego;
- wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Organizatorami Otwartych Mistrzostw Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego  LZS w biegach przełajowych było Powiatowe i Miejskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Zamościu przy współpracy: Miasta Zamość, Starostwa Powiatowego w Zamościu, KS „Agros” Zamość, ZTT KT „Return” Zamość, OSiR Zamość.

 

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A