Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 05:11
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

Motocyklowy sezon rozpoczęty

Motocykliści z Zamojszczyzny jak co roku w sobotę (27.04) na zamojskim Rynku Wielkim spotkali się, by hucznie rozpocząć sezon 2019 i pojechać na uroczystą Mszę Świętą do Radecznicy.
Motocyklowy sezon rozpoczęty

W sobotnie popołudnie pogoda nad zamojskim niebem dopisała. Było słonecznie i gorąco, dlatego płyta Rynku Wielkiego wypełniona została zabytkowymi i nowoczesnymi maszynami, które podziwiali mieszkańcy miasta oraz turyści. Jak wyglądał program parady motocyklowej powiedział Stanisław Pilch, reprezentant grupy motocyklowej Perkun.

POSŁUCHAJ

Drugiego dnia, w niedzielę (28.04) w Radecznicy odprawiona została Msza Św. z poświęceniem maszyn w intencji motocyklistów.

POSŁUCHAJ

Na rozpoczęcie sezonu zarówno pogoda i frekwencja dopisała ponieważ na zamojski Rynek Wielki zagościli motocykliści z terenu całej Polski.

POSŁUCHAJ

Motocykliści zawsze podczas organizowanych imprez zbierają środki finansowe na cele dobroczynne.

POSŁUCHAJ

Co należy zrobić, aby zostać członkiem grupy motocyklowej Perkun?

POSŁUCHAJ

Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk, który nie jest zrzeszony w żadnej grupie motocyklowej, ale z zamiłowania jest motocyklistą przyznał ,że przygodę z motoryzacją rozpoczął od jako nastolatek, co wspomina z sentymentem.

POSŁUCHAJ

Andrzej Wnuk dodał, że motocykliści zawsze byli mu bliscy, dlatego gdy tylko czas mu pozwala, z przyjemnością włącza się w inicjatywy społeczne, organizowane przez miłośników jednośladów.

POSŁUCHAJ

Motocykliści to przede wszystkim sympatycy dwóch kółek, którzy poprzez rożnego rodzaju przedsięwzięcia promują bezpieczną jadę na drogach.

POSŁUCHAJ

Andrzej Wnuk przyznał, że pełniąc funkcję prezydenta stara się wygospodarować czas wolny na przejażdżkę motocyklem.

POSŁUCHAJ

W Radecznicy odbyło się tradycyjne motocyklowe biesiadowanie z koncertami zespołów muzycznych i ogniskami. Impreza była dwudniowa i zakończyła się w niedzielę.

Videorelacja

Kliknij aby odtworzyć

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A