Piątek, 20.09.2019

Piątek

00:00 Bogurodzica
00:05 Boże Słowo
00:10 Ewangelia dnia i rozważanie (ks.Krzysztof Sosnowski)
00:15 Złota Księga Dobrodziejów Radia
00:30 Poradnik radiowy (powtórka z czwartku)
01:00 Nocna zmiana (powtórka)
03:00 Króluj nam Chryste (powtórka)
   
05:10 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP
05:55 Złota Księga Dobrodziejów Radia
06:00 Wiadomości z życia Kościoła (powtórka)
06:10 Pasterski Głos
06:15 Ewangelia dnia i rozważanie (ks.Krzysztof Sosnowski)
06:23 Semper Fidelis
PORANEK NA FALI
06:25 Powitanie
06:25 Liturgiczne ABC (ks. Daniel Koper)
06:30 Transmisja Mszy Św. z kościoła pw. św. Mikołaja w Hrubieszowie
07:00 Wiadomości/Prognoza pogody
07:20 Patron dnia (Karolina Miętkiewicz)
07:40 Przegląd portali regionalnych
08:00 Wiadomości/Radio z kierowcą/Prognoza pogody
08:10 Piosenka tygodnia
08:20 Katecheza misyjna (ks.Andrzej Łuszcz)
08:40 Rozmowa dnia 
PRZEDPOŁUDNIE NA FALI
09:00 Wiadomości/Serwis sportowy/Prognoza pogody
09:40 Poradnik radiowy 
10:00 Wiadomości/Wiadomości z przejść granicznych/Prognoza pogody
10:10 Piosenka Tygodnia
11:00 Wiadomości/Serwis drogowy/Prognoza pogody
11:40 Złota Księga Dobrodziejów Radia
11:50 Pasterski Głos
11:50 Boże Słowo
11:55 Anioł Pański
POŁUDNIE NA FALI
12:05 Wiadomości/Serwis sportowy/Prognoza pogody
12:10 Piosenka tygodnia
12:15 Książka na antenie
12:30 Wiadomości z życia Kościoła
12:35 Semper Fidelis
12:40 Verbum Ecclesiae (św. Teresa od Jezusa - czyta ks. Wiesław Górniak)
12:50 Radiowa kuchnia
13:00 Wiadomości/Prognoza pogody
13:10 Planuję długie życie. Audycja Ministerstwa Zdrowia
13:20 Muzyka do obiadu
POPOŁUDNIE NA FALI
14:00 Wiadomości/Serwis sportowy/Prognoza pogody
14:10 Piosenka Tygodnia
14:20 Zapowiedzi sportowe (Małgorzata Kryk)
14:45 Patron dnia (Karolina Miętkiewicz)
14:50 Katecheza misyjna (ks. Andrzej Łuszcz)
14.57 Dzienniczek św. s. Faustyny Kowalskiej 
15:00

Koronka do Bożego Miłosierdzia z Łagiewnik

15:20 Ewangelia dnia i rozważanie (ks.Krzysztof Sosnowski)
15:30 Rozmowa dnia (powtórka)
16:00 Magazyn informacyjny CPD
17:10 Lasy na Kresach (ks. Mariusz Pastuszak)
18:00

Transmisja Mszy św. z kościoła pw. św. Jana Chrzciciela w Lipsku k. Zamościa

18:55 Semper Fidelis
19:00 Koronka do Przenajdroższej Krwi Pana Jezusa 
20:00 Siloe (ks. Józef Zwolak)
21:00 Apel Jasnogórski (Jasna Góra)
21:20 Katecheza misyjna (ks.Andrzej Łuszcz)
21:30 Exodus Młodych
23:00 Co przyniósł dzień (powtórka)
23:45 Verbum Ecclesiae (św. Teresa od Jezusa - czyta ks. Wiesław Górniak)
23:58 Pasterski głos