Piątek

00:00 Bogurodzica
00:05 Boże Słowo
00:10 Ewangelia dnia i rozważanie (ks Maciej Banach)
00:15 Złota Księga Dobrodziejów Radia
00:30 Poradnik radiowy (powtórka)
01:00 Świat jest ciekawy (powtórka)
03:00 Króluj nam Chryste (powtórka)
05:10 Pacierz i Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP
05:50 Złota Księga Dobrodziejów Radia
06:00 Wiadomości z życia Kościoła (powtórka)
06:10 Pasterski Głos
06:15 Ewangelia dnia i rozważanie (ks.Maciej Banach)
06:23 Semper Fidelis
PORANEK NA FALI
06:25 DZIEŃ DOBRY
06:30 Transmisja Mszy Św. z kościoła pw. św. Mikołaja w Hrubieszowie
07:00 Wiadomości/Prognoza pogody
07:20 Patron dnia (Karolina Miętkiewicz)
07:40 Przegląd portali regionalnych
08:00 Wiadomości/Radio z kierowcą/Prognoza pogody
08:10 Piosenka tygodnia
08:20 Katecheza o wierze (ks. Rafał Muda)
08:40 Rozmowa dnia 
PRZEDPOŁUDNIE NA FALI
09:00 Wiadomości/Serwis sportowy/Prognoza pogody
09:40 Poradnik radiowy
10:00 Wiadomości/Wiadomości z przejść granicznych/Prognoza pogody
10:10 Piosenka Tygodnia
11:00 Wiadomości/Serwis drogowy/Prognoza pogody
11:40 Złota Księga Dobrodziejów Radia
11:50 Boże Słowo
11:55 Pasterski Głos
12:00 Anioł Pański
POŁUDNIE NA FALI
12:05 Wiadomości/Serwis sportowy/Prognoza pogody
12:10 Piosenka tygodnia
12:15 Książka na antenie
12:30 Wiadomości z życia Kościoła
12:35 Semper Fidelis
12:40 Verbum Ecclesiae
12:50 Radiowa kuchnia
13:00 Wiadomości/Prognoza pogody
13:10 Muzyka do obiadu
13:45 Żyjemy w państwie prawa (audycja Funduszu Sprawiedliwości)
POPOŁUDNIE NA FALI
14:00 Wiadomości/Serwis sportowy/Prognoza pogody
14:10 Piosenka Tygodnia
14:20 Zapowiedzi sportowe (Małgorzata Kryk)
14:40 Patron dnia (Karolina Miętkiewicz)
14:50 Katecheza o wierze (ks.Rafał Muda)
14.57 Dzienniczek św. s. Faustyny Kowalskiej 
15:00

Koronka do Bożego Miłosierdzia

15:20 Ewangelia dnia i rozważanie (ks.Maciej Banach)
15:25 Złota Księga Dobrodziejów Radia
15:40 Rozmowa dnia (powtórka)
16:00 Co przyniósł dzień - magazyn informacyjny
17:10 Lasy na Kresach (ks. Mariusz Pastuszak)
18:00

Transmisja Mszy św. z kościoła pw. św. Jana Chrzciciela w Lipsku k. Zamościa/z Sanktuarium w Nabrożu

19:00 Koronka do Przenajdroższej Krwi Pana Jezusa 
20:00 Siloe (ks. Józef Zwolak)
21:00 Apel Jasnogórski
21:20 Katecheza o wierze (ks. Rafał Muda)
21:30 Exodus Młodych
22:40 Książka na antenie
23:00 Co przyniósł dzień (powtórka)
23:35 Żyjemy w państwie prawa (powtórka)
23:45 Verbum Ecclesiae
23:55 Pasterski głos