Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Dom Pomocy Społecznej w Lubaczowie

Reklama ogólnopolska

Jeżeli prowadzisz firmę w naszym mieście lub innej części naszego regionu, a Twoją ofertą mogą być zainteresowane osoby mieszkające w całej Polsce...

Sprawdź dlaczego nowa sieć reklamowa TIPMEDIA jest idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy:

  • Docierasz ze swoją ofertą do wybranych przez Ciebie miast i regionów,
  • Partnerami sieci TIPMEDIA są najpopularniejsze gazety, telewizje, stacje radiowe i portale internetowe w ponad 200 miastach i miejscowościach,
  • Zamawiasz kampanię reklamową skierowaną na konkretne rynki, poszerzasz bazę swoich Klientów, zdobywasz nowe zamówienia i poprawiasz przychody Twojej firmy.

Sieć TIPMEDIA to unikalna okazja dla małych i średnich firm z naszego regionu do zaistnienia z informacją o produkcie lub usługach w całej Polsce - dysponując nawet niewielkim budżetem wychodzisz z reklamą poza granicę swojego miasta i stawiasz kolejny krok w rozwoju Twojego biznesu. Możesz zacząć od kampanii regionalnych - pojawienie się zleceń i Klientów z kilku nowych rynków jest szansą na wzrost obrotów Twojej działalności.

Oto kilka propozycji pakietów reklamowych

Pakiet REGIONY

JAK TO DZIAŁA?

Jeżeli prowadzisz np. pensjonat i chcesz dotrzeć ze swoją ofertą na drugi koniec Polski - zamawiasz w Pakiecie Regiony miasta/miejscowości z wybranej destynacji. Po wyborze regionu podejmiemy decyzję czy emitujemy reklamę telewizyjną, zamieszczamy publikacje lub reklamę banerową w internecie na temat Twojego pensjonatu, czy wolisz posty na Facebooku docierające do ludzi z wybranego regionu.


Przykładowo, jesteś producentem mebli i prowadzisz sieć sklepów patronackich w różnych miastach Polski - wskazujesz w Pakiecie Regiony lokalizacje, w których reklama ma być emitowana i dzięki sieci reklamowej TIPMEDIA promujesz najnowszą kolekcję Twoich mebli docierając tam, gdzie znajdują się Twoje sklepy. My przygotujemy wszystko za Ciebie!Pakiet TELEWIZJA  (Twoje miasto) +100 km - Spoty reklamowe, materiały informacyjne, filmy instruktażowe

JAK TO DZIAŁA?

Twoja reklama pojawi się w telewizjach lokalnych w miastach położonych +100 km od Twojej miejscowości. 


Pakiet INTERNET  (Twoje miasto) +100 km - Artykuły sponsorowane, banery internetowe

JAK TO DZIAŁA?

Wybrane przez Ciebie portale informacyjne zamieszczają artykuły sponsorowane lub reklamę w postaci banerów internetowych poświęcone ofercie Twojej firmy.
Pamiętaj, że każda publikacja to lepsza pozycja Twojej strony internetowej w Google.

Pakiet INTERNET - FACEBOOK

JAK TO DZIAŁA?

Media nadające w sieci reklamowej TIPMEDIA posiadają łącznie kilkadziesiąt tysięcy fanów na swoich stronach na Facebook. Umieszczamy posty promujące Twoją Firmę/Usługi/Produkt na tych stronach. Możemy przygotować dedykowaną reklamę w wyznaczonej przez Ciebie odległości od danego miasta. 

Zamawiaj reklamy w sieci TIPMEDIA na miejscu

Biuro Reklamy Katolickiego Radia Zamość planuje i organizuje kampanie w sieci TIPMEDIA dla lokalnych firm z naszego miasta. Posiadamy własny sprzęt i doświadczenie w produkcji reklam, nasi dziennikarze tworzą skuteczne teksty reklamowe, artykuły sponsorowane i publikacje firmowe, jako jeden z niewielu zespołów doradców reklamowych mamy wiedzę dotyczącą kampanii reklamowych na Facebook.


Rozwijaj Firmę, wyjdź z reklamą poza swoje Miasto!

Podziel się

Napisz do nas!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.